03.01.2021
Телеканал NTD

Дональд Трамп погодився дати «Майкрософту» 45 днів на купівлю сервісу «Тікток»

Дональд Трамп погодився дати «Майкрософту» 45 днів на купівлю сервісу «Тікток»

Президент США Дональд Трамп погодився виділити 45 днів на переговори про купівлю американського підрозділу, що керує..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Президент США Дональд Трамп погодився виділити 45 днів на переговори про купівлю американського підрозділу, що керує сервісом «Тікток» (TikTok). Придбати його в китайської компанії «Байтденс» (ByteDance) хоче американський технологічний гігант «Майкрософт».

Раніше голова Білого дому хотів заблокувати тікток на території США. Застосунок підозрюють у шпигунстві та співпраці з китайськими спецслужбами. Американський уряд вважає, що сервіс становить загрозу національній безпеці, якщо взяти до уваги обсяг особистих даних користувачів, які вона отримує.

Рішення почати переговори керівництво «Майкрософту» ухвалило після зустрічі голови компанії Сатьї Наделли з Дональдом Трампом.

[Дональд Трамп, президент США]:
«Ми вивчаємо тікток. Ми можемо його заборонити, а можемо вжити й інших заходів. Є кілька варіантів, подивимося, як ітимуть справи. Та щодо тіктока ми розглядаємо багато варіантів».

Сама ж компанія «Майкрософт» планує завершити переговори 15 вересня. Якщо вона стане власником, то зможе керувати тіктоком на території США, Канади, Австралії та Нової Зеландії. Водночас розглядають варіант залучення й інших американських інвесторів, які матимуть свою частку активів тіктока.

«Майкрософт» обіцяє, що в разі купівлі нічого в застосунку не змінюватиме, за винятком норм безпеки. Операційне управління вестимуть під контролем урядових регуляторів і максимально прозоро.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дональд Трамп погодився дати «Майкрософту» 45 днів на купівлю сервісу «Тікток»У Мехіко обвалився міст метро — загинуло щонайменше 15 осібВелика Британія вимагає від ЄС нового договору про торгівлю в Північній ІрландіїРівень води у притоках Амазонки б’є 100-річні рекордиУ Канаді палає близько 200 лісових пожежУ Росії в одній зі шкіл сталася стрілянина: 9 загиблихУ Шотландії після парламентських виборів може відбутися новий референдум про незалежністьВ Індії 12 днів поспіль виявляють понад 300 тисяч хворих на COVID-19 за добуАварія на канатній дорозі в Італії: 14 людей загинуло, одна дитина серйозно постраждалаПрогнози не виправдалися: як завершилися регіональні вибори у Франції