03.10.2021
Телеканал NTD

Більш як 3 тонни кокаїну вилучили в Карибському морі

Більш як 3 тонни кокаїну вилучили в Карибському морі

Поліція Коста-Рики за вихідні вилучила в Карибському морі 3 тонни 367 кілограмів кокаїну. [Мартін Аріас, голова..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Поліція Коста-Рики за вихідні вилучила в Карибському морі 3 тонни 367 кілограмів кокаїну.

[Мартін Аріас, голова служби берегової охорони Коста-Рики]:
«Це дуже сильний удар по наркоторговцях, бо вилучені наркотики коштують близько 50 мільйонів доларів».

Під час двох операцій арештували сімох колумбійців і одного громадянина Гондурасу.

[Мартін Аріас, голова служби берегової охорони Коста-Рики]:
«У цій операції два ключових елементи: Колумбія і США. Колумбія надає розвіддані, а США — кораблі та літаки. Це дає змогу об’єднати знання, досвід і здатність реагувати на такі випадки».

Під час першої операції коста-риканська берегова охорона вилучила майже 1300 кілограмів забороненої речовини біля узбережжя містечка Кагуїта. Заарештували чотирьох членів екіпажу судна. Як припускають, воно прибуло з Колумбії.

Наступного дня спецслужби вилучили ще понад 2 тонни наркотиків, зупинивши катер.

[Мартін Аріас, голова служби берегової охорони Коста-Рики]:
«Колумбійська розвідка повідомила нам, що через пандемію наркоторговці збирали наркотики й не вивозили їх. Ми знали, що колись склади переповняться, і вони почнуть їх возити. Є люди, які хочуть їх отримати, і ціни зростають. Ми були до цього готовими».

Центральна Америка стає важливим транзитним пунктом для наркоторговців. Впливові картелі отримують тут партії південноамериканського кокаїну й намагаються переправити їх до США через кордон із Мексикою.
Коротке посилання на цю сторінку:

Більш як 3 тонни кокаїну вилучили в Карибському моріДональд Трамп подає позов на Твіттер, Фейсбук та ГуглУ Південній Кореї найвищий приріст кількості хворих на COVID із грудня 2020 рокуУбито президента Гаїті, кількох нападників застрелилиУ Канаді палає близько 200 лісових пожежПісля виверження вулкана ООН евакуює персонал із конголезького міста ГомаБракує ліжок: на Гаїті новий спалах коронавірусуУ Мехіко хоронять загиблих унаслідок обвалення мосту метроПарламент Угорщини заборонив викладати ЛГБТ-ідеї в школах