02.11.2021
Телеканал NTD

Оперу Вагнера поставили в Болгарії на рухомій сцені на озері

Оперу Вагнера поставили в Болгарії на рухомій сцені на озері

Цю театральну сцену встановлено прямо на поверхні болгарського озера Панчарево. А актори Софійської опери готуються до..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Цю театральну сцену встановлено прямо на поверхні болгарського озера Панчарево. А актори Софійської опери готуються до виступу. Уже скоро тут покажуть твір Вагнера «Золото Рейну».

Режисер Пламен Карталов придумав спосіб, як обійти обмеження, накладені під час пандемії. Він вирішив проводити виступи просто неба, поєднуючи класику з чарівними природними пейзажами.

[Пламен Карталов, директор Оперного театру Софії]:
«Цікаво, що під час карантину ми були змушені щонайперше дбати про здоров’я, а вже потім про все інше. Та я подумав, що ж робитимуть артисти, коли карантин закінчиться? Ось тоді й виникла ідея організувати фестиваль просто неба на озері Панчарево».

Карталов очолює Софійську оперу вже майже 20 років. «Золото Рейну» й кілька інших постановок він режисирував спеціально для відкритих виступів на озері.

[Пламен Карталов, директор Оперного театру Софії]:
«Це дало змогу нашим глядачам відкинути страхи й прийти до нас. Софійська опера має багато шанувальників. Але тепер вони отримали іншу адресу. Їм уже не треба боятися, бо ми на відкритому повітрі, а не в театрі. І деякі глядачі приходять уперше через цікавість. Вони хочуть подивитися на поєднання драматургії з природним пейзажем».

Сцену розробив художник Ніколай Панайотов. Центральний її елемент — величезне підсвічене кільце.

А оркестр грає в спеціальному критому павільйоні, у якому не страшний ані дощ, ані вітер.
Коротке посилання на цю сторінку:

Оперу Вагнера поставили в Болгарії на рухомій сцені на озеріУ Колізеї побудують високотехнологічну арену вартістю майже 20 млн євроМаска Тутанхамона й бюст Нефертіті: у Єгипті роблять точні копії стародавніх речейПерші у світі банки виникли в МароккоУ Лондоні відкрився музей поліціїОптична ілюзія: Ейфелева вежа в Парижі тепер стоїть на двох скеляхСвіт реальний і міфічний поєднали унікальні картини в ХарковіУкраїні подарували картину XVIII століття «Свята Варвара»З висоти пташиного польоту: Сноудонія дістала статус ЮНЕСКОСотні венеційських гондол узяли участь у регаті «Вогалонга»