03.12.2021
Телеканал NTD

Загадкове коло на пшеничному полі з’явилося в німецькому місті Пель

Загадкове коло на пшеничному полі з'явилося в німецькому місті Пель

На пшеничному полі біля німецького міста Пель несподівано з'явилося загадкове гігантське коло, усередині якого всілякі геометричні..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

На пшеничному полі біля німецького міста Пель несподівано з’явилося загадкове гігантське коло, усередині якого всілякі геометричні фігури. Це явище зацікавило туристів. Господар фермерської землі дозволив заходити на поле й фотографувати прим’яту пшеницю.

[турист]:
«У цьому районі я бачу вже друге коло на полі. Перше було в місті Райстінг. Це дуже цікаво, бо неможливо пояснити, як з’являються ці кола».

[туристка]:
«Гадаю, це зробив хтось за допомогою техніки. Але це справді чудово. Дуже приємно ходити по пшениці. Шкода, що не можна подивитися зверху. Мені б дуже хотілося».

Кола на полях називають агрогліфами. Перша згадка про таке явище датована кінцем XVII століття. У 70-х роках минулого століття агрогліфам стали приділяти більше уваги, бо вони почали часто з’являтися на півдні Великої Британії.

Люди висувають різні гіпотези щодо причини їх виникнення. Серед них мікросмерчі, кульові блискавки, навала термітів і діяльність інопланетян. Також є припущення, що агрогліфи — справа рук людей.
Коротке посилання на цю сторінку:

Загадкове коло на пшеничному полі з’явилося в німецькому місті ПельУ Мехіко хоронять загиблих унаслідок обвалення мосту метроУбивство президента Гаїті: серед нападників були колишні військовики КолумбіїУ Кабулі вибухнули бензовози — загинуло щонайменше 9 осібЗемлетрус у Перу: підземні поштовхи в прямому ефірі«Без їжі, води й електроенергії»: повінь відрізала від зовнішнього світу місто в КитаїІзраїль і Сектор Гази обмінялися ракетними обстрілами після сутичок у ЄрусалиміРівень води у притоках Амазонки б’є 100-річні рекордиУбито президента Гаїті, кількох нападників застрелили