03.10.2021
Телеканал NTD

Роберт Бенкен і Кріс Кессіді здійснили вихід у відкритий космос

Роберт Бенкен і Кріс Кессіді здійснили вихід у відкритий космос

Астронавти НАСА Роберт Бенкен і Кріс Кессіді провели низку робіт за межами МКС. Вони пробули у..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Астронавти НАСА Роберт Бенкен і Кріс Кессіді провели низку робіт за межами МКС. Вони пробули у відкритому космосі п’ять із половиною годин. Це вже другий їхній вихід за тиждень.

Астронавти встановили захисний блок, де зберігатимуться дві роботизовані системи, які здатні виявляти витік аміаку. Його використовують для охолодження станції.

Також Бенкен і Кессіді демонтували старі підіймачі біля основи сонячних батарей станції, провели на модулі «Спокій» підготовчі роботи для встановлення нового шлюзу й виконали інші завдання.

В обох астронавтів це був десятий вихід у відкритий космос. Крім них, десять разів за межами МКС побувало тільки двоє американців: Майкл Лопес-Алегрія і Пеггі Вітсон.

Бенкен загалом пробув у відкритому космосі 61 годину й 10 хвилин, а Кессіді — 54 години й 51 хвилину.
Коротке посилання на цю сторінку:

Роберт Бенкен і Кріс Кессіді здійснили вихід у відкритий космосАеротаксі «Archer» планують вивести на ринок США у 2024 роціНовий робот-медуза «їсть» сміття на поверхні моряДжефф Безос успішно злітав у космос на своєму кораблі3D-друковані будинки допоможуть подолати проблему нестачі житла в НідерландахУ Парижі до Олімпіади-2024 хочуть розпочати роботу служби аеротаксіВ Іспанії створили перші у світі біорозкладні маскиРідкісний рукопис Ньютона розраховують продати на аукціоні за 1 млн євроМанікюр за 10 хвилин: як робот фарбує нігтіУнікальні кольори, створені природою, показали на виставці в Лондоні