03.01.2021
Телеканал NTD

Науковці отримали перші знімки Сонця з рекордно близької відстані

Науковці отримали перші знімки Сонця з рекордно близької відстані

Космічний зонд Solar Orbiter зробив перші знімки Сонця з рекордно близької відстані — 77 мільйонів кілометрів...

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Космічний зонд Solar Orbiter зробив перші знімки Сонця з рекордно близької відстані — 77 мільйонів кілометрів. Їх опублікувало Європейське космічне агентство й НАСА.

[Даніель Мюллер, науковець]:
«Ми ніколи так не наближалися до Сонця з камерою, і це лише початок довгої епічної подорожі апарата Solar Orbiter. За менш ніж два роки ми опинимося ще ближче до Сонця».

На знімках видно маленькі спалахи, які науковці назвали «сонячними вогнищами». Вони в мільйони разів менші за ті сонячні спалахи, що астрономи бачать із Землі. Фахівці ще мають вивчити, як виникають ці явища.

Апарат також сфотографував частину поверхні Сонця, яку не видно із Землі. На знімках зображено ділянки магнітної активності зірки.

Місія Solar Orbiter почалася в лютому. За два роки зонд наблизиться до Сонця на відстань 43 мільйони кілометрів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Науковці отримали перші знімки Сонця з рекордно близької відстаніАнглійське місто почнуть опалювати за допомогою воднюСінгапурські науковці керують рослинами через застосунок у смартфоніГрузинський стартап робить USB-кабелі з кришок від пляшокСпеціальні вулики в Австралії відстежують бджіл, заражених небезпечним паразитом19-річна бельгійка хоче побити рекорд, самотужки облетівши світ на монопланіНовий застосунок розшифровує почуття котівGPS-трекери для дроздів: біологи вивчають причини міграції співочих птахівУ Парижі до Олімпіади-2024 хочуть розпочати роботу служби аеротаксіРідкісний рукопис Ньютона розраховують продати на аукціоні за 1 млн євро