02.11.2021
Телеканал NTD

Зоопарк у Мексиці показав дитинча бегемота

Зоопарк у Мексиці показав дитинча бегемота

Цьому бегемотикові трохи більше ніж тиждень. Він народився в зоопарку «Саканго», що в мексиканському місті Калімая...

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Цьому бегемотикові трохи більше ніж тиждень. Він народився в зоопарку «Саканго», що в мексиканському місті Калімая. Відтоді малюк нерозлучний з мамою на кличку Тамба.

[Хуліана Леаль, ветеринар]:
«Стан здоров’я (дитинчати) наразі стабільний. Ми постійно бачимо його з мамою, вони завжди разом. Удвох ідуть у воду і вдвох виходять на сушу».

Раніше 22-річній Тамбі не вдавалося народити здорове дитинча. Але цього разу ветеринари впевнені, що все йде добре.

Оскільки бегемотик не відходить від мами ні на хвилину, фахівці поки не можуть визначити його стать.

У дикій природі бегемоти живуть в Африці на півдні від Сахари. Цих тварин занесено до Червоної книги як вид, якому загрожує зникнення. Їх чисельність намагаються відновити за допомогою програм розведення.
Коротке посилання на цю сторінку:

Зоопарк у Мексиці показав дитинча бегемотаПакистанські лісничі готують врятованого ведмедика до життя на воліМузика для звірів: тайські школярі виступають у зоопаркуНа будівлі в Токіо оселилася величезна кішкаЛавандове поле зацвіло під КиєвомПекінес Васабі став найкращим собакою Америки у 2021 роціНавіщо «запорожці» з усієї України з’їхалися до КиєваРятує рибу й черепах: 4-річна дівчинка очищає від сміття бухту ГуанабараУкраїнець установив рекорд Гіннеса, жонглюючи гиреюТримач для антиперспіранту: як хлопчик допоміг другові з інвалідністю