03.10.2021
Телеканал NTD

В Японії та Китаї зростає кількість жертв повеней і зсувів

В Японії та Китаї зростає кількість жертв повеней і зсувів

У жителів південного сходу Японії — велике прибирання. Вони відновлюють свої райони після злив, які не..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

У жителів південного сходу Японії — велике прибирання. Вони відновлюють свої райони після злив, які не припинялися в регіоні майже тиждень. Дощі йдуть і зараз, але не такі сильні.

Розгул стихії спричинив повені й зсуви на острові Кюсю. Загинуло щонайменше 64 людини. Ще 16 уважаються зниклими безвісти.

Найбільше постраждала префектура Кумамото. Жертви стихії здебільшого звідти.

[Такесі Йосімура, власник ресторану]:
«Мій ресторан цілком зруйновано. Вода дійшла до другого поверху, там було вище за коліна. Треба буде відбудовуватися. Швидше й простіше побудувати все з нуля, ніж ремонтувати».

За словами метеорологів, на острові Кюсю є небезпека сходження зсувів. І на заході, і на сході країни також тривають дощі.

Потерпає від повеней і Китай, особливо його південна частина. Як повідомляють державні ЗМІ, загинуло вже 140 осіб. Реальна кількість жертв може бути більшою. Рівень небезпеки підвищено в кількох провінціях, зокрема в Хубеї, Цзянсі та Чжецзяні.

У червні в Китаї випало на 13,5% опадів більше за середній сезонний показник.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Японії та Китаї зростає кількість жертв повеней і зсувівІсторичний візит: голова МЗС Ізраїлю вперше офіційно відвідує ОАЕЗсув у Японії: 80 людей вважаються зниклими безвістиВ Орегоні палає велика лісова пожежаІзраїль і ХАМАС уклали перемир’яЧетверо загиблих: пожежі в Туреччині підбираються до готелів і житлових будинківМіж Ізраїлем і Сектором Гази другий тиждень тривають взаємні ракетні обстрілиРівень води у притоках Амазонки б’є 100-річні рекордиБайден і Ердоган провели зустріч під час саміту НАТОУ Шотландії після парламентських виборів може відбутися новий референдум про незалежність