03.10.2021
Телеканал NTD

У чилійському зоопарку народився білий носоріг

У чилійському зоопарку народився білий носоріг

У зоопарку чилійського міста Буїн — нова зірка. Нещодавно тут народилося дитинча білого носорога. Малюка назвали..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

У зоопарку чилійського міста Буїн — нова зірка. Нещодавно тут народилося дитинча білого носорога. Малюка назвали Атанасіо. Він важить 75 кілограмів і добре почувається.

Мама Ханна виношувала маля півтора року. Пологи пройшли без ускладнень, а за годину після них здорове дитинча самостійно стало на ноги.

Це вдруге, коли в зоопарку Буїн білі носороги приносять потомство.

[Ігнасіо Ідальсоага, директор зоопарку]:
«Нам випала честь бути єдиним зоопарком у Південній Америці, де розмножуються носороги. У США було лише четверо (носорогів, які народилися в неволі), у Європі — дев’ять. Дуже важко відроджувати цей вид. Тому ми щасливі, що можемо зробити внесок у відновлення виду, що в природі зникає».

Батька звуть Олівер. Він побачить свою дитину, коли тій виповниться місяць. Малюк буде під опікою мами рік, поки достатньо не подорослішає.

У світі живе від 17 до 19 тисяч білих носорогів, понад 740 із них — у зоопарках.
Коротке посилання на цю сторінку:

У чилійському зоопарку народився білий носорігНа будівлі в Токіо оселилася величезна кішкаПерша клініка для диких звірів і птахів з’явилася в АвстраліїНавіщо «запорожці» з усієї України з’їхалися до КиєваБоснієць відтворює давнє столове наряддяІспанський винахідник робить 3D-друковані протези й дарує їх інвалідамБезстрашне білченя охороняє гроші в магазині свого рятівникаКубинець 20 років дружить із пеліканамиЯк хор допомагає жителям Перта подолати ізоляцію і знайти друзівКрижана ванна: як зміцнюють імунітет у пустелі ОАЕ