03.12.2021
Телеканал NTD

В Індії стають модними пляшки в бамбуковому чохлі

В Індії стають модними пляшки в бамбуковому чохлі

Майстерня в індійському місті Агартала працює на повну потужність. Тут роблять бамбукові чохли для пляшок зі..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Майстерня в індійському місті Агартала працює на повну потужність. Тут роблять бамбукові чохли для пляшок зі скла чи нержавіючої сталі. Екологічна продукція стає дедалі популярнішою.

[Прасант Рао, управитель майстерні]:
«Це добре прийняли не лише індійці в усій країні, а й люди всього світу. Особливо високий попит на екологічні вироби в країнах Європи, Близького Сходу, а також у США та Австралії».

Усього лише за два дні до майстерні надійшло 4000 замовлень від покупців із різних країн.

Бамбук — швидкоросла рослина. За день він може виростати до 75 сантиметрів. Стебла бамбука згодом дерев’яніють, стінки стають товстими й міцними.

Крім чохлів для пляшок, із бамбука роблять меблі, тростини, духові музичні інструменти, фанеру й папір.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Індії стають модними пляшки в бамбуковому чохліЗамість корови — коза: чому американські фермери оновлюють свої стадаТрильйони періодичних цикад вилазять на поверхню землі в СШАУ Південній Кореї найвищий приріст кількості хворих на COVID із грудня 2020 рокуУ насильство переросли мирні протести проти податкової реформи в КолумбіїЧому Париж став єдиною столицею, де забороняють дрониСенегальці роблять цеглу із землі, щоби зводити прохолодні будинкиНа вулицях Німеччини тестують безпілотні шатлиІноземні туристи повертаються до МарракешаКитай може втратити статус найбільш населеної країни світу