03.01.2021
Телеканал NTD

Великі кола й хрест тамплієрів: на полі у Франції з’явився гігантський візерунок

Великі кола й хрест тамплієрів: на полі у Франції з'явився гігантський візерунок

До пшеничного поля, що біля французького містечка Вімі, подався допитливий люд. Нещодавно місцевий фермер виявив тут..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

До пшеничного поля, що біля французького містечка Вімі, подався допитливий люд. Нещодавно місцевий фермер виявив тут загадковий візерунок — хрест усередині гігантських кіл. Він з’явився після того, як хтось прим’яв пшеницю.

Деякі долають сотні кілометрів, щоби подивитися на загадкове явище. Колишня вчителька Женев’єва приїхала з Ам’єна.

[Женев’єва Піке, жителька Ам’єна]:
«Там, де прим’ято пшеницю, відчуваю сильну енергетику. Вона потужніша, ніж в інших місцях. Гадаю, люди не можуть пояснити деякі явища, ми не розуміємо, як вони виникли».

Учителька вважає, що хрест усередині кіл схожий на тамплієрський.

Кола ідеальної форми й далі з’являються на полях у різних частинах світу. Деякі вважають, що до цього причетні інопланетяни. А ось фермер із Вімі назвав візерунок шкідництвом. Він утратив 300 квадратних метрів пшениці.
Коротке посилання на цю сторінку:

Великі кола й хрест тамплієрів: на полі у Франції з’явився гігантський візерунокЕколог з Уганди робить столи й паркани з пластикового сміттяШвейцарія сподівається на європейських туристів через відсутність азійськихДослідження: Pfizer і AstraZeneca ефективні проти дельта-штамуООН: Афганістан опинився на межі нової гуманітарної кризиНедосконала сочевиця стає ідеальним борошном для сучасних дієтСонячні панелі допомагають фавелам Ріо-де-Жанейро економити грошіАвстралійка зберігає сандалові дерева для майбутніх поколіньЯк назвали свою новонароджену дочку Гаррі й МеганШанувальники корейських попзірок допомагають вижити моторикшам у Таїланді