03.12.2021
Телеканал NTD

В Індії традиційні коржі печуть у формі маски для обличчя

В Індії традиційні коржі печуть у формі маски для обличчя

Пандемія коронавірусу завдала людству багато клопоту, але вона має й позитивний бік. Декого вона підштовхнула до..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Пандемія коронавірусу завдала людству багато клопоту, але вона має й позитивний бік. Декого вона підштовхнула до творчості. Особливо підприємців.

Так сталося й у цьому ресторані, що в місті Мударай індійського штату Тамілнад. Тут традиційні коржі парота тепер печуть у формі захисної маски.

[Пувалінгам, управитель ресторану]:
«Це хіт серед дітей, і ми також дістаємо замовлення на маску-пароту онлайн. Мета цієї ідеї — дати людям зрозуміти, що треба носити маски. Багато хто досі ігнорує це правило».

Парота — один із головних складників раціону жителів південних штатів Індії. Зазвичай вона доповнює страви з овочів чи м’яса.

До речі, індійський штат Тамілнад, де печуть ці коржі незвичайної форми, постраждав від коронавірусу найбільше в країні.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Індії традиційні коржі печуть у формі маски для обличчяВолонтери беруть у руки сапи, щоб зробити своє місто зеленимІндійці під час локдауну годують бродячих собак і корівТуреччина будує стіну на кордоні з ІраномЯк службові собаки «випускають пару» на австралійській ферміУ ЄС планують до серпня прищепити проти коронавірусу 70 % дорослого населенняУ Південній Кореї найвищий приріст кількості хворих на COVID із грудня 2020 рокуПрем’єр Великої Британії розповів, як країна повертатиметься до нормального життяЩо робить патруль поліції Нью-Йорка на вулицях Сан-ПаулуНародився під час вибуху в Бейруті: хлопчик Джордж святкує перший день народження