01.11.2021
Телеканал NTD

Центральна Азія намагається зупинити нову хвилю COVID-19

Центральна Азія намагається зупинити нову хвилю COVID-19

Ця будівля в Бішкеку раніше була пекарнею. Тепер у ній надають допомогу хворим на COVID-19. Киргизстан..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

Ця будівля в Бішкеку раніше була пекарнею. Тепер у ній надають допомогу хворим на COVID-19.

Киргизстан та інші Центральноазійські країни намагаються стримати нову хвилю епідемії коронавірусу після того, як у травні послабили карантин.

[Бактигуль Жумагулова, лікар]:
«Щодня надходить приблизно 300‒500 осіб. За сьогодні — 127 осіб. З них двох госпіталізували у важкому стані в шосту лікарню. Чому хворих дедалі більше? Бо наші пацієнти… Узагалі інформаційно-освітня (робота) була дуже слабкою. Масову інформаційну роботу з населенням не проводили».

У Киргизстані виявили близько 9000 випадків зараження коронавірусом.

Влада Узбекистану, найгустонаселенішої країни регіону, оголосила, що з 10 липня по 1 серпня вдруге запроваджує суворий карантин. Закриють усі непродовольчі магазини, кав’ярні, ресторани, парки й розважальні заклади.

Тут виявили біля 11 з половиною тисяч заражених. Водночас понад половину випадків підтвердили за останні два тижні.

У сусідньому Казахстані карантин повторно ввели 5 липня. Там теж зростає кількість нових випадків зараження. У червні їх різко стало втричі більше. Офіційно хворих зараз понад 53 тисячі. Влада каже, що у великих містах лікарні вже переповнені.

У всьому регіоні стадіони, готелі та інші місця знову переобладнують під тимчасові лікарні. Для роботи в них мобілізують студентів медичних вишів і навіть лікарів, які відбувають покарання у в’язниці.
Коротке посилання на цю сторінку:

Центральна Азія намагається зупинити нову хвилю COVID-19Виверження може початися будь-якої миті: з Гоми ринув новий потік біженцівАрмія щурів-саперів у Камбоджі поповнилася 20-ма новобранцямиСуперпродукт під час пандемії: бізнес нігерійки процвітає завдяки вирощуванню імбируВ Індії 12 днів поспіль виявляють понад 300 тисяч хворих на COVID-19 за добуЧисельність рідкісних піренейських рисей вдалося відновити до 1100Повені та зсуви на Шрі-Ланці: понад 10 загиблихЗанедбані хліви й казарми Італії перетворюють на хостели та культурні центриБездомні й психічнохворі люди заполонили вулиці МангеттенуПокинуте поле в Глазго перетворили на міський парк площею 20 гектарів