03.11.2021
Телеканал NTD

Зливи в Японії посилюватимуться, десятки людей загинуло

Зливи в Японії посилюватимуться, десятки людей загинуло

У Японії почали інтенсивніше проводити рятувальні операції, які тривають уже кілька днів через зливи, що накрили..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

У Японії почали інтенсивніше проводити рятувальні операції, які тривають уже кілька днів через зливи, що накрили країну. Кількість загиблих зросла до 50. Ще близько десяти людей уважають зниклими безвісти.

[Йосіхіде Суга, головний секретар кабінету міністрів Японії]:
«Близько 80 тисяч поліціянтів, пожежників і службовців берегової охорони залучено до пошукової та рятувальної місії. Наша мета — найперше врятувати людей, і ми докладаємо всіх зусиль».

Стихія руйнує будинки й спричиняє зсуви. Місцеві ЗМІ, посилаючись на міністерство землі, інфраструктури, транспорту й туризму, повідомляють про 71 зсув у 12 префектурах острова Кюсю.

Вказівку евакуюватися отримало мільйон 300 тисяч осіб.

Евакуйованих планують розселяти у приватних готелях, щоб забезпечити соціальне дистанціювання в умовах пандемії коронавірусу.

[Йосіхіде Суга, головний секретар кабінету міністрів Японії]:
«Ми вважаємо, що використання приватних готелів — добра тактика. Уряд хоче тісно працювати із силами самооборони й готелями».

Водночас влада прогнозує на острові Кюсю ще більше великих дощів.

Для Японії нинішнє лихо стало найбільшим із торішнього жовтня, коли на країну налетів тайфун «Хагібіс». Тоді загинуло 90 осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

Зливи в Японії посилюватимуться, десятки людей загинулоЗвіт МАГАТЕ: обсяги збагаченого урану в Ірані в 16 разів перевищують лімітЗливи в Європі змивають машини й затоплюють містаІспанія помилувала дев’ятьох каталонських сепаратистівПід завалами 12-поверхової будівлі в американському Маямі може ще бути до 100 осіб«Нічого не залишилося»: пожежа в Орегоні знищила десятки будинківСумна межа: Вашингтонський собор ударив у дзвони на згадку про померлих від коронавірусуНа Індію налетів циклон «Туактає»: щонайменше 16 загиблих«Без їжі, води й електроенергії»: повінь відрізала від зовнішнього світу місто в КитаїЩонайменше 48 загиблих: Європу затоплюють небувалі зливи