01.10.2021
Телеканал NTD

Тактильний пояс дає змогу почуватися, як на живому концерті

Тактильний пояс дає змогу почуватися, як на живому концерті

Цей тактильний пояс дає змогу користувачеві почуватися так, немов він перебуває на живому концерті чи в..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

Цей тактильний пояс дає змогу користувачеві почуватися так, немов він перебуває на живому концерті чи в кінотеатрі. Пристрій передає на тіло коливання звукових хвиль у діапазоні від одного до 20 000 Гц. Розробив його німецький стартап із Потсдама.

[Карстен Кліппштайн, співробітник компанії Feelbelt]:
«Коли ви перебуваєте на якомусь живому концерті, звук лунає з великих динаміків, і звукові хвилі доходять до тіла. Але вдома одягаєш навушники, й ефекту від звукової хвилі немає. Весь звук йде прямо у вуха».

Інші компанії теж випускають такі пристрої, та здебільшого їхні технології передають вібрацію лише низькочастотних звуків. Тактильний пояс німецького стартапу дає змогу відчути й високі частоти.

[Карстен Кліппштайн, співробітник компанії Feelbelt]:
«Ви відчуваєте це як вібрації на тілі. Це означає, що ви відчуваєте всі звуки під час фільму, музичного виконання чи гри».

Пояс оснащено десятьма імпульсними генераторами. Він під’єднується до смартфона через блутус, а провідні навушники треба підключати безпосередньо до пояса. Заряджений ремінь працює шість годин. Керувати ним можна за допомогою спеціального застосунку, який підходить для iOS та Android.

Експерти вважають, що пандемія відкрила нову нішу високотехнологічних пристроїв. А такий тактильний пояс може тимчасово замінити шанувальникам музики живі концерти.
Коротке посилання на цю сторінку:

Тактильний пояс дає змогу почуватися, як на живому концерті19-річна бельгійка хоче побити рекорд, самотужки облетівши світ на монопланіІспанський стартап робить стейки із замінника м’яса за допомогою 3D-принтераВ Австралії вивчають невловних качкодзьобів, щоб захистити їх від вимиранняСпеціальні вулики в Австралії відстежують бджіл, заражених небезпечним паразитом3D-друковані будинки допоможуть подолати проблему нестачі житла в НідерландахГрузинський стартап робить USB-кабелі з кришок від пляшокПлавучі зелені острови допоможуть очистити озеро від синьо-зелених водоростейНАСА хоче прогнозувати виверження вулканів за допомогою супутниківМіланські науковці вивчають мумію за допомогою комп’ютерної томографії