03.01.2021
Телеканал NTD

Дональд Трамп прийняв у Білому домі президента Польщі Анджея Дуду

Дональд Трамп прийняв у Білому домі президента Польщі Анджея Дуду

Президент Дональд Трамп прийняв у Білому домі свого колегу з Польщі – президента Анджея Дуду. Дуда..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Президент Дональд Трамп прийняв у Білому домі свого колегу з Польщі – президента Анджея Дуду. Дуда став першим світовим лідером, який відвідав з офіційним візитом Вашингтон після початку пандемії.

[Анджей Дуда, президент Польщі]:
«Я сподіваюся, ця зустріч стане черговим кроком у зміцненні наших відносин. Сподіваюся, що ми посилимо альянс між Польщею та Сполученими Штатами Америки. Дуже радий бути тут».

[Дональд Трамп, президент США]:
«Для мене це велика честь. Відверто кажучи, у нас із Польщею – чудові відносини. У мене дуже хороші особисті стосунки з президентом. Він першим приїхав після початку епідемії COVID, цієї чуми, як я його називаю. Для мене честь приймати вас тут».

Голова Білого дому сказав, що сподівається найближчим часом підписати воєнну угоду з Польщею. Він також зазначив, що буде скорочувати військову присутність США в Німеччині. А частину військовиків передислокують на польську територію.

[Дональд Трамп, президент США]:
«Ми значно скоротимо контингент у Німеччині, приблизно до 25 тисяч військовиків. Раніше у нас там було 52 тисячі. Але ми будемо скорочувати кількість до 25 тисяч. Німеччина платить дуже маленьку частину від того, скільки має платити. Вона повинна платити (в НАТО) 2%».

Нині в Німеччині служить близько 35 тисяч американських військових і ще приблизно 12 тисяч цивільних фахівців, які працюють на Міністерство оборони. Як очікується, до Польщі США направлять додатково 1000 військовослужбовців. Однак термінів передислокації військ поки не називають.

У Німеччині також розташований найбільший іноземний військовий госпіталь США. У ньому працює близько 2000 військових і цивільних. Останніми роками там лікувалися тисячі солдатів, які дістали поранення у воєнних конфліктах.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дональд Трамп прийняв у Білому домі президента Польщі Анджея ДудуЗвіт МАГАТЕ: обсяги збагаченого урану в Ірані в 16 разів перевищують лімітПідсумок саміту G7: економіка, клімат і вакцинаціяПеремир’я в «ковбасній війні» між ЄС та Великою Британією подовжили на три місяціПрезидент Тунісу звільнив прем’єра, зупинив роботу парламенту й пішов протестуватиПарламент Угорщини заборонив викладати ЛГБТ-ідеї в школахБайден і Ердоган провели зустріч під час саміту НАТОТрамп запустив онлайн-платформу для комунікації зі своїми прихильникамиСаміт «Великої сімки» завдає збитків мешканцям британського Карбіс-БейРідкісний публічний виступ: Трамп сказав, що нетерпляче чекає 2024-го року