25.01.2021
Телеканал NTD

У США набув чинності закон, який дає змогу запроваджувати санкції щодо китайських чиновників

У США набув чинності закон, який дає змогу запроваджувати санкції щодо китайських чиновників

Президент США Дональд Трамп підписав новий закон, який дає змогу запроваджувати санкції щодо китайських чиновників, залучених..

Дата завантаження: 2021-06-25

video

Президент США Дональд Трамп підписав новий закон, який дає змогу запроваджувати санкції щодо китайських чиновників, залучених до управління таборами так званого перевиховання в китайському регіоні Сіньцзян. У них ув’язнено тисячі мусульман-уйгурів і представників інших етнічних та релігійних груп.

Раніше Держдепартамент США оприлюднив свій щорічний звіт про міжнародну релігійну свободу. У ньому також торкнулися теми переслідування мусульман-уйгурів та інших груп.

[Майк Помпео, Держсекретар США]:
«Китайська компартія тепер каже релігійним організаціям дотримуватися її керівництва і впроваджувати догми КПК у свої релігійні вчення. Тривають масові ув’язнення уйгурів у Сіньцзяні, а також репресії тибетців, буддистів, прихильників Фалуньгун і християн».

Закон називається «Уйгурський правозахисний політичний акт 2020». Він зобов’язує уряд США визначати, які китайські чиновники несуть відповідальність за неправомірні арешти й тортури представників меншин.

Також уперше документ закликає запроваджувати санкції проти членів Політбюро КНР.

Обмежувальні заходи передбачають заморожування активів, а також заборону на в’їзд до США. Також американські компанії, які працюють у Сіньцзяні, повинні будуть гарантувати, що обладнання яке вони використовують, не було виготовлено із застосуванням примусової праці.

Законопроект було схвалено обома палатами Конгресу, причому в Сенаті за нього проголосували одностайно.

Китай уже пообіцяв вжити заходів у відповідь щодо США.

Варто зазначити, що президент Дональд Трамп також підписав указ,
згідно з яким США будуть надавати особливу підтримку міжнародним гуманітарним програмам, присвяченим релігійній свободі.
Коротке посилання на цю сторінку:

У США набув чинності закон, який дає змогу запроваджувати санкції щодо китайських чиновниківВід коронавірусу у світі вже померло понад 3 мільйони осібЗвіт МАГАТЕ: обсяги збагаченого урану в Ірані в 16 разів перевищують ліміт«У нас більше немає виборів»: гонконжці — про виборчу реформуЖорстокий напад бойовиків у Буркіна-Фасо: 160 загиблих, серед них 20 дітейЄС і США владнали найтривалішу суперечку в історії СОТМільйони тюльпанів зацвіли під КиєвомООН: майже мільйон людей голодує в МозамбікуУ Шотландії після парламентських виборів може відбутися новий референдум про незалежністьХоч трубопровід Colonial уже працює, але у Вашингтоні однаково бракує бензину