03.12.2021
Телеканал NTD

Нова виставка в Неаполі розкриває таємниці етруської цивілізації

Нова виставка в Неаполі розкриває таємниці етруської цивілізації

Італійським музеям знову дозволили відкритися після карантину. Зокрема відчинив свої двері Національний археологічний музей у Неаполі...

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Італійським музеям знову дозволили відкритися після карантину. Зокрема відчинив свої двері Національний археологічний музей у Неаполі. Він підготував нову виставку, яка розповідає про таємниці етруської цивілізації.

Це був давній народ, який передував римлянам. На нього дуже вплинула грецька цивілізація.

Загалом виставлено на огляд 600 експонатів. Серед них прикрашені вази, глеки та статуї, створені в X столітті до нашої ери й пізніше.

200 артефактів показали публіці вперше.

[Паоло Жільєріні, куратор]:
«Виставку розділено на дві частини: експонати етруської цивілізації, які в середині XVIII століття в області Кампанія знаходила інтелігенція, а також артефакти, які знайдено в XIX і XX століттях під час розкопок, що проводила влада. Вони доводять, що 12 міст-держав у регіоні Кампанія дійсно існували».

Виставка охоплює приблизно шість століть: з X по IV століття до нашої ери. Вона також включає всі знахідки з гробниці Бернардіні да Палестрина — одного з найбагатших та найвідоміших місць поховання тієї епохи.

[Паоло Жільєріні, куратор]:
«Вона розповідає про культурну еліту, яка брала найкращі дари ремесел того часу в Середземномор’ї й використовувала ці предмети спочатку під час банкетів і великих зібрань, а потім клала їх у могили».

Виставка триватиме до 31 травня наступного року.
Коротке посилання на цю сторінку:

Нова виставка в Неаполі розкриває таємниці етруської цивілізаціїМузеї Ємену відновлюють після руйнуваньГотелі й ресторани Канн готуються зустріти гостей кінофестивалюБруклінський музей повернув 1300 давніх артефактів Коста-РиціМузей Голодомору встановив рекорд України за кількістю мов в аудіогідіНайдовший у світі підвісний пішохідний міст побудували в ПортугаліїУ Києві проходить виставка «Сузір’я Полєнова»Українець установив рекорд Гіннеса, жонглюючи гиреюВіртуальна екскурсія: печера Ласко у Франції знову доступна для туристівОптична ілюзія: Ейфелева вежа в Парижі тепер стоїть на двох скелях