03.11.2021
Телеканал NTD

Мексиканським маріачі, які залишилися без роботи, роздали продукти

Мексиканським маріачі, які залишилися без роботи, роздали продукти

У Мехіко музикантам маріачі роздали продукти. Через карантин вони не виступають на вулицях. Їх також перестали..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

У Мехіко музикантам маріачі роздали продукти. Через карантин вони не виступають на вулицях. Їх також перестали запрошувати на свята. Без заробітку залишилися десятки маріачі.

[Лорена Монтоя, маріачі]:
«Усе це дуже вплинуло на життя, бо ми залежимо від свят, вечірок і радісних подій».

Під час епідемії доходи музикантів упали вдесятеро.

[Саскія Ніно де Рівера, засновниця фонду Colectivo Agrega]:
«Маріачі зазвичай виходять на роботу щодня й заробляють на хліб. Тепер, сидячи вдома, вони страждають через цю ізоляцію. Важливо привернути увагу людей до цієї проблеми й дати їм зрозуміти, як важливо підтримувати тих, хто цього потребує».

Для музикантів у Мехіко доставили 200 коробок із продуктами.

Ансамблі маріачі виконують традиційну музику й пісні в стилі маріачі. Він являє собою суміш народної музики Андалусії й музики інших народів, що живуть біля Середземного моря. На стиль також вплинули музичні традиції місцевих індіанців.
Коротке посилання на цю сторінку:

Мексиканським маріачі, які залишилися без роботи, роздали продуктиУ лондонських парках з’явилося 100 фігур слонівОптична ілюзія: Ейфелева вежа в Парижі тепер стоїть на двох скеляхУ Лондоні відкрився музей поліціїВиготовлення споранів і ткацтво з кінського волосу у Великій Британії опинилися під загрозою зникненняДо тайського «Королівства тигрів» повертаються відвідувачіСписок ЮНЕСКО поповнили два об’єкти з МадридаРетроавтомобілі проїхалися вулицями ПарижаФранцузький зоопарк вітає друге дитинча жирафи за рікУ Лондоні відкрилася виставка, присвячена «Алісі в Країні Чудес»