03.11.2021
Телеканал NTD

У Кот-д’Івуарі зійшов страшний зсув: щонайменше 13 загиблих

У Кот-д'Івуарі зійшов страшний зсув: щонайменше 13 загиблих

Щонайменше 13 людей стали жертвами зсуву в передмісті Абіджана — найбільшого міста Кот-д'Івуару. Зсув на півночі..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Щонайменше 13 людей стали жертвами зсуву в передмісті Абіджана — найбільшого міста Кот-д’Івуару.

Зсув на півночі мегаполіса спричинили зливи. За даними метеорологів, за три дні випало втричі більше опадів ніж звичайно.

[Робер Берг Мамбе, губернатор департаменту Абіджан]:
«У ніч із середи на четвер були великі дощі. Вони спричинили зсув і грязьові потоки. Усі будинки на схилі цього пагорба змило. Міністерство безпеки повідомило про 13 загиблих, є й ті, хто вижив. Але це попередні дані, пошуки тривають».

Сезон дощів у Кот-д’Івуарі триває з квітня по жовтень, і в цей період зсуви в Абіджані не рідкість. Людські жертви теж. Часто зазнають ушкоджень незаконні житла на неукріплених схилах пагорбів.

Зливи пройшли й в інших регіонах країни. Фермери в західному регіоні Субре побоюються, що негода може зашкодити майбутньому врожаю. Кот-д’Івуар — провідний світовий виробник какао. Великі дощі можуть збивати з дерев квіт і плоди какао, а також заважають сушити какао-боби.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Кот-д’Івуарі зійшов страшний зсув: щонайменше 13 загиблихПожежа в лікарні Іраку: щонайменше 50 загиблихУбито президента Гаїті, кількох нападників застрелилиВ Індії 12 днів поспіль виявляють понад 300 тисяч хворих на COVID-19 за добуКількість померлих від COVID-19 в Індії перевищила 250 000 осібПрезидент Тунісу звільнив прем’єра, зупинив роботу парламенту й пішов протестуватиНовий рубіж: від COVID-19 у світі померло понад 4 млн осібЄС уклав угоду про величезні субсидії для фермерських господарствСумна межа: Вашингтонський собор ударив у дзвони на згадку про померлих від коронавірусуПід завалами 12-поверхової будівлі в американському Маямі може ще бути до 100 осіб