03.10.2021
Телеканал NTD

У США дедалі більше купують автобудинки, бо люди хочуть відпочивати на самоті

У США дедалі більше купують автобудинки, бо люди хочуть відпочивати на самоті

Ці нові будинки на колесах, що стоять на одній зі стоянок Каліфорнії, уже дуже скоро знайдуть..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Ці нові будинки на колесах, що стоять на одній зі стоянок Каліфорнії, уже дуже скоро знайдуть своїх власників. У США зростає попит на такий транспорт. Через пандемію багато хто боїться добиратися на курорт поїздом чи літаком. Часто обирають усамітнення на природі, далеко від натовпів туристів.

Цей магазин запрацював 1 травня. Відтоді тут купують удвічі більше, ніж у той самий період торік.

[Майк Нор, продавець автобудинків]:
«Можна взяти автобудинок, виїхати із сім’єю й бути в кемпінгу чи в лісі на самоті. Індустрія таких будинків на підйомі, бо всі сиділи вдома по 60‒90 днів. Люди втомилися й хочуть на природу. Готелі нікому не до вподоби».

Якщо темпи продажу не спадуть, то вже наступного місяця компанія продасть усі свої автобудинки. Нові поки не надходять, бо виробництво зупинили через карантин.

[Клара Айора, покупниця]:
«Так можна вирушити в подорож, поїхати на відпочинок. Тут знаєш, що все продезінфіковано, усе твоє. Для мене важливий душевний спокій».

Також зростає попит на майданчики для кемпінгу. Власники таких майданчиків зазначають, що цього літа бронюють значно більше. Також зараз люди частіше купують річні абонементи.

А хтось живе в автобудинку постійно.

[Шері Паркінсон, власниця автобудинку]:
«Це свобода. Справжня свобода. Та вона є лише в тому разі, якщо я здорова».

[Ерік Гарді, власник автобудинку]:
«Це дуже авантюрний спосіб життя. Але вельми економний. Це мені в ньому і подобається».

Хтось чекає, що, коли винайдуть вакцину, сотні автобудинків стануть непотрібними. Але поки є сприятливі умови, варто вирушати в подорож мальовничою природою.
Коротке посилання на цю сторінку:

У США дедалі більше купують автобудинки, бо люди хочуть відпочивати на самоті«Велика сімка» погодила податок для транснаціональних корпораційПолітичний хаос у Тунісі загрожує зірвати угоду з МВФОрендувати одяг класу люкс на 14 днів: нова послуга у Великій БританіїЖителі грецького острова Евбея виступають проти гігантських вітряних турбінЄС уклав угоду про величезні субсидії для фермерських господарствООН: міжнародний туризм за два роки може втратити $ 4 трлн