03.11.2021
Телеканал NTD

На Кубі за 9 днів від коронавірусу ніхто не помер

На Кубі за 9 днів від коронавірусу ніхто не помер

На Кубі за дев'ять днів від нового коронавірусу ніхто не помер. Про це повідомляють лікарі. З..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

На Кубі за дев’ять днів від нового коронавірусу ніхто не помер. Про це повідомляють лікарі. З їхніх слів, для країни це дуже гарний знак.

[Франциско Дюран, головний епідеміолог МОЗ Куби]:
«Сьогодні вже дев’ятий день, коли в нас немає померлих від COVID-19. Ми задоволені тим, як піклуємося про наших пацієнтів».

На Кубі мешкає понад 11 мільйонів жителів. COVID-19 тут виявили у 2200 осіб, померло 83. На вулицях люди й далі носять маски для обличчя.

[жителька Гавани]:
«Ми бачимо, що попри всі труднощі, що є в нашій країні, ми змогли стримати епідемію й досягти успішних показників, якщо порівняти з іншими країнами континенту».

[Франциско Дюран, головний епідеміолог МОЗ Куби]:
«Дуже важливо виявити хворобу на ранньому етапі. Бо якщо зробити це через кілька днів, коли симптоми проявлятимуться вже кілька днів, то ризики зростають. Ми досягли результатів, вимірюючи температуру й виявляючи заражених».

На Кубі від коронавірусу померли здебільшого люди похилого віку, що мали діабет чи гіпертонію. Рівень смертності становить 3,77 відсотка чисельності хворих. За останні кілька тижнів в 11 з 16 кубинських провінцій не виявили жодного зараженого коронавірусом.
Коротке посилання на цю сторінку:

На Кубі за 9 днів від коронавірусу ніхто не помер57 мігрантів потонули біля берегів Лівії на шляху до ЄвропиПовені та зсуви на Шрі-Ланці: понад 10 загиблихУбивство президента Гаїті: серед нападників були колишні військовики КолумбіїЗемлетрус у Перу: підземні поштовхи в прямому ефіріУ Канаді палає близько 200 лісових пожежЗагибель протестувальників у Колумбії: ЄС закликає сторони до стриманостіЩонайменше 48 загиблих: Європу затоплюють небувалі зливиВибух біля школи в Кабулі: кількість загиблих зросла до 58 осіб