03.01.2021
Телеканал NTD

Єгипетські аеропорти й курорти 1 липня почнуть приймати іноземців

Єгипетські аеропорти й курорти 1 липня почнуть приймати іноземців

У Єгипті 1 липня відновиться міжнародне авіасполучення. Щоправда, іноземних туристів пускатимуть лише до трьох провінцій —..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

У Єгипті 1 липня відновиться міжнародне авіасполучення. Щоправда, іноземних туристів пускатимуть лише до трьох провінцій — Південного Синаю, Червоного моря й Матруху.

[Халед аль-Анані, міністр у справах старожитностей Єгипту]:
«Ці три провінції обрано тому, що там розташовані курорти, і вони далеко від густонаселених місць. Також там випадків зараження коронавірусом менше, ніж в інших регіонах країни».

Влада розробила нові правила безпеки в умовах епідемії. Вони діятимуть у літаках, аеропортах та готелях.

[Мохамед Манар Анбал, міністр цивільної авіації Єгипту]:
«У всіх інших аеропортах міжнародне сполучення відновлюватиметься поступово».

Туристи з країн, де багато заражених, муситимуть проходити тестування на коронавірус до приїзду до Єгипту.

За даними влади, на туристичну індустрію Єгипту припадає 5% економіки країни. Але на думку аналітиків, цей показник сягає 15%.
Коротке посилання на цю сторінку:

Єгипетські аеропорти й курорти 1 липня почнуть приймати іноземцівІталія повернула Чилі сотні кактусів, вивезених контрабандоюБританка робить листівки зі сміття з берегів ТемзиДантист за пів ціни вставляє зуби сирійцям, які живуть у тимчасових таборахАфриканка народила дев’ятеро близнюківФранцузький військовий комп’ютерник став миловаром і робить мило зі слизом равликівВ Австралії людям з інвалідністю допомагають стати бізнесменамиДослідження: Pfizer і AstraZeneca ефективні проти дельта-штамуСотні булочок: волонтери Ріо-де-Жанейро годують жителів бідних районівУ ЄС планують до серпня прищепити проти коронавірусу 70 % дорослого населення