03.11.2021
Телеканал NTD

Від суконь до спецодягу: як індустрія моди адаптується до пандемії

Від суконь до спецодягу: як індустрія моди адаптується до пандемії

Дизайнеру Кетрін Магларіс з австралійської Аделаїди через карантин довелося знову розробляти нове вбрання. Раніше її майстерня..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Дизайнеру Кетрін Магларіс з австралійської Аделаїди через карантин довелося знову розробляти нове вбрання. Раніше її майстерня спеціалізувалася на пошитті вечірніх суконь. Тепер перейшла на більш повсякденний і спортивний одяг.

[Кетрін Магларіс, дизайнер]:
«Він має бути стильним і комфортним, щоб можна було одягати і на вулицю, і вдома. У ньому можна вийти по каву й повернутися до домашнього офісу».

Чимало дизайнерських компаній у всьому світі закриваються, бо розгубили клієнтів і втратили всі замовлення.

Однак деякі придумують креативні способи, як утриматися на плаву. Наприклад, Крістіна Тріденте, яка раніше шила лише вечірнє та весільне вбрання, тепер також створює одяг для медперсоналу.

[Крістіна Тріденте, дизайнер]:
«Узагалі ніколи над цим не працювала. Ми намагаємося адаптуватися, уже розробили одну модель».

А дизайнер Джина Барджиль каже, що пандемія її особливо не зачепила.

[Джина Барджиль, дизайнер]:
«На нас вона не надто вплинула, нам довелося лише трохи змінити напрям».

Джина ще до епідемії працювала з дому й залучала до пошиття жінок-біженок. Коли почалася криза, майстерня перейшла з пошиття офіційного одягу на спецодяг.

Працівники індустрії кажуть, що нині, під час кризи, вижити зможуть компанії, яким вдасться адаптуватися й придумати креативні ідеї, як заробляти.
Коротке посилання на цю сторінку:

Від суконь до спецодягу: як індустрія моди адаптується до пандеміїБританка робить листівки зі сміття з берегів ТемзиНа Темзі знову перераховують лебедівІндонезійка допомагає відновити коралові рифи БаліШвейцарія сподівається на європейських туристів через відсутність азійськихЕколог з Уганди робить столи й паркани з пластикового сміттяООН: мільйонам сирійців загрожує гуманітарна катастрофаЯк назвали свою новонароджену дочку Гаррі й МеганПриготувати пюре й відбивну: в Австралії самотніх літніх чоловіків навчають кулінаріїІндійці під час локдауну годують бродячих собак і корів