03.11.2021
Телеканал NTD

Німеччина відкриє кордони із сусідами з 15 червня

Німеччина відкриє кордони із сусідами з 15 червня

Німеччина з 15 червня знімає введений через пандемію коронавірусу контроль на кордоні із сусідніми країнами. [Горст..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Німеччина з 15 червня знімає введений через пандемію коронавірусу контроль на кордоні із сусідніми країнами.

[Горст Зеєгофер, міністр внутрішніх справ Німеччини]:
«На підставі моєї пропозиції кабінет схвалив скасування прикордонного контролю з 15 червня 2020 року. Мова йде про кордони з Австрією, Швейцарією, Францією, Італією й Данією».

Нагадаємо, кордон Німеччини з Нідерландами, Бельгією та Люксембургом уже відкрито. З Польщі й Чехії до країни теж в’їжджають вільно.

Але для громадян Іспанії, які прибувають до Німеччини літаком, контроль поки буде. Його обіцяють скасувати 21 червня.

Водночас майже у всіх областях Німеччини діє вимога поміщати на карантин громадян країн ЄС, де за останній тиждень кількість нових випадків зараження перевищує 50 на 100 тисяч жителів.

Німецький міністр внутрішніх справ сказав, що Німеччина не планує відновлювати контроль на кордонах, якщо ситуація з коронавірусом у ЄС і далі стабілізуватиметься.

[Горст Зеєгофер, міністр внутрішніх справ Німеччини]:
«Ми в кабінеті також домовилися, що, якщо ситуація всупереч очікуванням погіршиться, то ми переглянемо наші дії».

Для громадян країн поза блоком поїздки до ЄС поки обмежені. Як очікується, Єврокомісія рекомендуватиме почати відкривати зовнішні кордони з 1 липня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Німеччина відкриє кордони із сусідами з 15 червняУ вашу тару: індонезійський стартап поповнює товари першої потреби на розливКількість безробітних у 2021 році може зрости до 220 мільйонівПлетіння з пальмового листя дає змогу єгипетському селу добре зароблятиЧисельність рідкісних піренейських рисей вдалося відновити до 1100Унікальне вечірнє вбрання демонструють у Тель-АвівіСпеціальні черевики для сліпих тестують в АвстріїДля порятунку балканських рисей створили заповідник у Північній МакедоніїАвстралія дозволить своїм громадянам повертатися з Індії з 15 травняАвстралійські майстри шукають у пустелі покинуті машини і їх ремонтують