03.11.2021
Телеканал NTD

103-річний лікар став марафонцем, щоб зібрати гроші на дослідження нового коронавірусу

103-річний лікар став марафонцем, щоб зібрати гроші на дослідження нового коронавірусу

Бельгійський дідусь Алфонс Лемпулс у свої поважні 103 року став марафонцем. Щодня він швидким кроком проходить..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Бельгійський дідусь Алфонс Лемпулс у свої поважні 103 року став марафонцем. Щодня він швидким кроком проходить дистанцію 1450 метрів, роблячи десять кіл по саду.

Алфонс — колишній лікар, і вирішив збирати гроші для університетського медичного центру Левена. Він хоче допомогти в пошуку ліків проти COVID-19.

[Алфонс Лемпулс, лікар]:
«Ця думка виникла, коли розмовляв із дітьми про британця Тома Мура. Він зібрав 30 мільйонів фунтів стерлінгів на підтримку лікарів. Діти сказали, що я можу ходити так само, як Том Мур, і до того ж мені 103 роки. Внучка щойно пробігла марафон, і я пожартував, що буду марафонцем».

Дідусь зобов’язався в червні щодня проходити десять кіл навколо саду.

[Алфонс Лемпулс, лікар]:
«До 1 червня я пройшов десять кілометрів, щоб перевірити, чи зможу це здійснити. Утоми не було, тому я почав (марафон) 1 червня».

Марафонець поважного віку проходить дистанцію за три підходи: рано вранці, удень і під вечір. Щоб не збитися з рахунку, після кожного кола кидає в горщик паличку.

Алфонс пам’ятає, як у 57-му році світ уразила пандемія азійського грипу. Тоді захворіло дуже багато людей.

[Алфонс Лемпулс, лікар]:
«Хворі здебільшого видужували через вісім-десять днів, а зараз усе інакше. Як лікар, я не можу бути байдужим і тому щасливий, що маю змогу зробити внесок у боротьбу з коронавірусом».

Бельгієць уже зібрав трохи більше як 6 тисяч євро.
Коротке посилання на цю сторінку:

103-річний лікар став марафонцем, щоб зібрати гроші на дослідження нового коронавірусуВ Акрополі проклали нові доріжки для людей з інвалідністюІталія скасувала обов’язкове носіння масок на вулицяхЗелений оазис прикрасив дах університету в АвстраліїАномальна спека в Канаді: 480 жертв за 5 днівСотні булочок: волонтери Ріо-де-Жанейро годують жителів бідних районівВійна за космічних туристів: Бренсон проти БезосаСвітовий рейтинг брендів: США лідирують, Китай обігнав ЄвропуГрецький острів замінить усі автомобілі на електричніІндонезійка допомагає відновити коралові рифи Балі