03.01.2021
Телеканал NTD

На Іграх у Токіо 2021 року можна буде використати 80% олімпійських об’єктів

На Іграх у Токіо 2021 року можна буде використати 80% олімпійських об'єктів

Організатори Олімпіади в Токіо розв’язують усілякі проблеми, що виникли через перенесення Ігор на наступний рік. До..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Організатори Олімпіади в Токіо розв’язують усілякі проблеми, що виникли через перенесення Ігор на наступний рік. До змагань підготували 43 олімпійські об’єкти, серед яких вісім нових. Однак після Ігор їх мали використовувати для інших заходів.

Оргкомітету довелося домовлятися з їхніми організаторами.

[Тосіро Муто, голова оргкомітету Токіо-2020]:
«Ми надіємося використати в наступному році ті ж об’єкти для тих же видів спорту. Коригування все ж потрібні, але 80% місць можна буде використати».

Голова оргкомітету не назвав усіх об’єктів, використання яких поки під питанням. Він згадав лише, що тривають переговори про оренду Токійського міжнародного виставкового центру «Tokyo Big Sight». Там планували провести змагання з боротьби, фехтування й тхеквондо.

Також поки не розв’язано питання з Олімпійським селищем. Багато квартир там уже продано фізичним особам, які мали заселитися в них після Олімпіади.

Ігри в Токіо перенесли через пандемію. Вони пройдуть із 23 липня по 8 серпня 2021 року.
Коротке посилання на цю сторінку:

На Іграх у Токіо 2021 року можна буде використати 80% олімпійських об’єктівЯк непримітне містечко допомогло закласти основи сучасної ОлімпіадиІспанець виконав рекордне 30-метрове переднє сальто на змаганнях із фрирайдуЯпонська суддя із дзюдо черпає натхнення в роботі з феєрверкамиНімецький чемпіон із веслувального слалому готується до своєї третьої ОлімпіадиРежим надзвичайної ситуації і порожні трибуни: на Іграх-2020 не буде глядачівЇда, сон і тренування: німецька каратистка прагне потрапити на Олімпіаду-2020