03.01.2021
Телеканал NTD

У Франції після карантину відкривається тематичний парк «Пюї-дю-Фу»

У Франції після карантину відкривається тематичний парк «Пюї-дю-Фу»

Актори тематичного парку «Пюї-дю-Фу», що на заході Франції, репетирують знайомі спектаклі. Але деякі сцени в них..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Актори тематичного парку «Пюї-дю-Фу», що на заході Франції, репетирують знайомі спектаклі. Але деякі сцени в них переробили так, щоб уникнути близького контакту між людьми. Парк розваг врахував нові умови й готовий знову приймати гостей.

[Флоран Моннеро, актор]:
«Ми відкриваємося, і це особлива подія. Не можемо дочекатися, щоб знову побачити наших глядачів і зіграти спектаклі, які готували дуже довго. Зараз ситуація, як і раніше, незвичайна, але, гадаю, глядачам сподобається нова концепція, що враховує соціальне дистанціювання».

У пригодницький спектакль про юну пастушку «Таємниця списа» теж внесли зміни.

[Лоретт В’єр, акторка]:
«Довелося змінити всю хореографію. В одній сцені Маргариту мають задушити до того, як Жанна Д’Арк її врятує. Фізичний контакт повністю виключили й дію адаптували під соціальне дистанціювання».

Зміняться й костюми акторів. Кравці вже шиють маски з принтом закритої частини обличчя.

Керівництво парку витратило 400 тисяч євро на нові заходи безпеки. Усім працівникам уранці вимірюють температуру. Вистави проводитимуть частіше, а кількість гостей обмежать.

[Ніколя де Вільє, директор парку «Пюї-дю-Фу»]:
«Ми організували відвідування так, щоб воно було безпечним для здоров’я гостей. Приміром, розробили маршрут прогулянок, який дасть змогу уникнути скупчення людей в одному місці. На виставах глядачі сидітимуть на необхідній відстані один від одного».

Історичний парк «Пюї-дю-Фу» засновано 1978 року. Спочатку на його території стояли лише руїни старовинного замку, а зараз тут чимало споруд. У парку проходять мальовничі вистави про середньовічних лицарів, гладіаторів та мушкетерів. За рік його відвідує понад два мільйони осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Франції після карантину відкривається тематичний парк «Пюї-дю-Фу»Опера на високотехнологічному тлі: амфітеатр у Вероні прикрасили 3D-декораціїОстрів Прочида обрали культурною столицею Італії 2022 рокуУ Києві відкрилася виставка квітів «Планета диких тварин»Готелі й ресторани Канн готуються зустріти гостей кінофестивалюУлюблений ресторан Енцо Феррарі відреставрували й знову відкриваютьДавня підводна гавань: Кіпр запрошує дайверівМузеї Ємену відновлюють після руйнувань«Рідке золото»: як берберські жінки роблять арганову оліюФестиваль повітряних куль пройшов у Нью-Джерсі