01.10.2021
Телеканал NTD

Швейцарію й Ліхтенштейн перетворили на величезний готель

Швейцарію й Ліхтенштейн перетворили на величезний готель

Зелена трава, гірські схили й мальовнича річка. Переночувати на природі пропонують швейцарські брати й художники-концептуалісти Френк..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

Зелена трава, гірські схили й мальовнича річка. Переночувати на природі пропонують швейцарські брати й художники-концептуалісти Френк і Патрік Рікліни. Спільно з готельною мережею вони дали старт проекту Zero Real Estate.

Уся східна Швейцарія й князівство Ліхтенштейн перетворилися на уявний готель. Номери з двоспальним ліжком, але без стін і стель обладнали в семи мальовничих місцях.

Такі номери актуальні лише в теплу пору року. Ніч у двомісному коштує 270 євро. У ціну включено послуги дворецького. Його роль часто виконують місцеві жителі. Також неподалік є кімната, де можна перечекати негоду.

Автори проекту вважають, що на тлі епідемії такий незвичайний вид відпочинку стане ще привабливішим.

[Патрік Ріклін, автор проекту]:
«Гадаю, створена коронавірусом реальність вписується в цю концепцію. Кімната без стіни й даху — це своєрідне звільнення. Мабуть, немає іншого місця, де можна насолоджуватися такою прекрасно провітрюваною кімнатою, як ця у Швейцарії».

У попередньому проекті художники пропонували зняти номер у бункері на висоті 1600 метрів у горах швейцарського кантону Граубюнден.
Коротке посилання на цю сторінку:

Швейцарію й Ліхтенштейн перетворили на величезний готельПринци Вільям і Гаррі відкрили статую принцеси Діани в ЛондоніДавня підводна гавань: Кіпр запрошує дайверівМалюнок голови ведмедя, який створив Леонардо да Вінчі, можуть продати за 16 мільйонів доларівВ Австралії зберігають спогади людей поважного віку для майбутніх поколіньОстрів Прочида обрали культурною столицею Італії 2022 рокуУ лондонських парках з’явилося 100 фігур слонівУ Боснії і Герцеговині виявили давньоримську дорогуБруклінський музей повернув 1300 давніх артефактів Коста-РиціЗбір урожаю кави в Бразилії розпочався з міської плантації в Сан-Паулу