21.01.2024
Телеканал NTD

Прогулянки Сеною на невеликому човні дедалі частіше обирають туристи в Парижі

Прогулянки Сеною на невеликому човні дедалі частіше обирають туристи в Парижі

Сфотографуватися на тлі Ейфелевої вежі з незвичайного ракурсу — саме про це мріяли ці четверо туристів..

Дата завантаження: 2024-07-20

video

Сфотографуватися на тлі Ейфелевої вежі з незвичайного ракурсу — саме про це мріяли ці четверо туристів з Таїланду. Їхнє бажання збулося завдяки прогулянці на приватному човні Сеною. Дехто називає знамениту річку найкрасивішим проспектом Парижа.

[Тханонг Лілапрачскул, турист із Таїланду]:

«Наше улюблене місце — біля Ейфелевої вежі. Якщо прогулятися містом, то побачиш найвидатніші пам’ятки. Сьогодні вранці ми пройшлися різними місцями й сфотографувалися біля Ейфелевої вежі. Але найпрекрасніше, коли можеш проплисти річкою і побачити Ейфелеву вежу з такого ракурсу».

Прогулянка Сеною на невеликому човні — дороге задоволення. За півтори години такого круїзу беруть до 1000 євро. Ті, хто не має таких грошей, пливуть на великих суднах. Але там багатолюдно.

А на невеликих човнах можна усамітнитися й милуватися красою Парижа без зайвої метушні. Капітан навіть може зупинити судно, якщо пасажири захочуть ліпше розглянути якусь пам’ятку. Такі прогулянки стають дедалі популярнішими серед туристів.

Підприємець Філіпп Фурньє заснував свою компанію 13 років тому. Каже, що Сеною тоді ходило тільки п’ять невеликих туристичних човнів. Тепер їх 50. Сервіс Фурньє не зовсім звичайний. Він пропонує прогулянки на катерах, які вже можна назвати «класикою».

[Філіпп Фурньє, власник компанії]:

«Наша компанія спеціалізується на класичних човнах, особливо побудованих із 30-х по 60-ті роки. Чому? Бо я вважаю цей період історії військово-морського будівництва своєрідним “золотим віком”».

Незабаром Сена стане центром церемонії відкриття Олімпіади. Уперше в історії літніх Олімпійських ігор вона пройде поза стадіоном. 26 липня на Сені відбудеться парад спортсменів. Кожній делегації виділять окремий човен. У параді візьме участь понад 10 тисяч атлетів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Прогулянки Сеною на невеликому човні дедалі частіше обирають туристи в Парижі65 років: еволюція БарбіПоринути в життя XIII століття можна на ярмарку в АлжиріЩо можна й чого не можна: жителька Версаля навчає французького етикетуАнглія повернула Австралії списи аборигенів, які вивіз Джеймс КукНайвідоміший храм Камбоджі хоче повернути колишню кількість туристівРаніше втрачену гітару Джона Леннона виставлять на аукціонНайбільший і найповніший: рідкісний скелет стегозавра виставлять на торги в Нью-ЙоркуБразилець зібрав колекцію з 6101 футболки футболістівРідкісний діамант і годинник у корпусі із сапфіру виставлять на аукціон у Нью-Йорку

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: