21.03.2024
Телеканал NTD

65 років: еволюція Барбі

65 років: еволюція Барбі

У Лондоні відкривається виставка еволюції Барбі. Її присвятити визначному ювілею. Цього року легендарній ляльці виповнюється 65..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

У Лондоні відкривається виставка еволюції Барбі. Її присвятити визначному ювілею. Цього року легендарній ляльці виповнюється 65 років.

Експозицію організували в Музеї дизайну. Тут можна побачити понад 250 предметів зі світу Барбі, зокрема безліч ляльок, що показують мінливу зовнішність іграшки, дизайнерські ескізи та будинки мрії.

[Кім Калмоне, віцепрезидент з дизайну компанії]:

«Дуже приємно бачити, що Барбі досліджують у такий спосіб. У нас ще не було виставки, яка б докладно висвітлювала процес проєктування та дизайнерське мислення, що лежить в основі бренду».

На виставці показано ​​першу версію Барбі 1959 року в чорно-білому купальнику зі світлим волоссям та розкосими очима. Є і пізніші її версії різних рас, форм тіла й кольору волосся.

Приміром, можна побачити Барбі афроамериканку чи ляльку в інвалідному візку.

Один розділ присвячено професіям Барбі, яка серед іншого була поліціянтом, науковцем, лікарем, президентом та виборцем.

Ще один розділ розповідає історію давнього компаньйона Барбі — Кена, який з’явився 1961 року.

[Даніель Том, куратор виставки]:

«Звичайно, оригінальну Барбі показували виключно як худу білу жінку. І з роками виробник, я думаю, постарався виправити це початкове доволі вузьке уявлення про жіночу красу. Гадаю, нині вони значно удосконалили виробництво ляльок та їх презентацію публіці. Тепер діти, які граються з Барбі, хай би ким вони були, звідки б походили, можуть бачити в ляльці частинку себе».

Основний колір виставки — рожевий.

[Даніель Том, куратор виставки]:

«Це одна з найуспішніших маркетингових кампаній бренду за всю історію. Коли думаєш про Барбі, асоціюєш її з рожевим кольором».

Експозиція працюватиме по 23 лютого наступного року.
Коротке посилання на цю сторінку:

65 років: еволюція БарбіКоролівський замок Балморал, що в Шотландії, уперше відкрили для всіх охочихНайвідоміший храм Камбоджі хоче повернути колишню кількість туристів15 000 шоколадок із талісманом Олімпіади-2024 зроблять у ПарижіДизайнер переробляє політичні банери на сумки-шопериЯк кочували стародавні киргизи, показали на фестиваліChristian Dior присвятив колекцію от-кутюр спорту«Він крутий»: Трамп прибув на з’їзд своєї партії з пов’язкою на вусіПоринути в життя XIII століття можна на ярмарку в АлжиріВ Іспанії відроджують дзвонарство

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: