21.04.2024
Телеканал NTD

Королівські сукні та лист Рінго Старра: стартують аукціонні «Класичні тижні»

Королівські сукні та лист Рінго Старра: стартують аукціонні «Класичні тижні»

Усесвітньо відомий лондонський аукціонний будинок показав лоти «Класичного тижня». Один з найвизначніших предметів колекції — королівська..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

Усесвітньо відомий лондонський аукціонний будинок показав лоти «Класичного тижня».

Один з найвизначніших предметів колекції — королівська сукня подружки нареченої. Її покійна леді Елізабет Лонгман одягла на весілля своєї подруги Єлизавети II.

[Бенедикт Вінтер, представник аукціонного будинку]:

«Це дивовижне плаття. Одна з восьми суконь подружок нареченої з весілля покійних королеви та герцога Единбурзького. Її створив Норман Гартнелл».

Колекція містить різні експонати: від антикваріату до предметів XX століття. Серед них бронзове погруддя фавна скульптора Массіміліано Сольдані, а ще порцелянові вази 1780 року. Обидва лоти оцінюють у більш ніж 100 000 фунтів кожен, це понад 125 000 доларів. Вони належать приватним колекціонерам.

«Старі майстри» — важливий розділ «Класичного тижня».

[Клементіна Сінклер, представниця аукціонного будинку]:

«Насамперед це шедевр Тіціана “Відпочинок на шляху до Єгипту”. Його оцінюють у 15-25 мільйонів фунтів стерлінгів. Він із колекції маркіза Бата, що в маєтку Лонгліт».

Цю картину виставлено на торги вперше за понад 145 років. Вона одна з останніх знаменитих робіт художника ранніх років, що залишилася в приватних руках. Твір пройшов через різні колекції Європи. Востаннє його продали на аукціоні в 1878 році.

Раніше його також двічі викрадали. За повернення пропонували 100 тисяч фунтів, це коло 125 тисяч доларів. Зрештою, картину знайшов артдетектив Чарльз Гілл у пластиковому пакеті на лондонській автобусній зупинці.

У залі аукціонного будинку головний експонат — картина Джорджа Стаббса «Кобили та лошата». Уважають, що автор написав її для колишнього прем’єр-міністра Великої Британії Огастеса Фіцроя.

[Клементіна Сінклер, представниця аукціонного будинку]:

«Ця серія справді закріпила за ним репутацію найвидатнішого спортивного художника в європейському мистецтві. Картину оцінюють у 7-10 мільйонів фунтів стерлінгів».

Серед інших примітних предметів лист з автографом Рінго Старра про приєднання до «Бітлз» та випуск першого синглу групи.

На торги також виставлять картини, малюнки, акварелі, скульптури, предмети, книги та рукописи в різних цінових категоріях.

З 2 липня аукціонний будинок відчинить свої двері для публіки. Лоти можна буде оглянути упродовж тижня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Королівські сукні та лист Рінго Старра: стартують аукціонні «Класичні тижні»В Азербайджані вперше провели Національний фестиваль килимівБразилець зібрав колекцію з 6101 футболки футболістівДва неопубліковані тексти пісень Боба Ділана виставлять на торги в Нью-ЙоркуТвори мистецтва з обрізків робить єгипетський теслярНаціональний балет Грузії приїхав з танцювальною програмою до Боснії і ГерцеговиниДо албанської фортеці поспішають сотні тисяч туристівФранцузи змінюють свої сирні вподобанняВсесвітній День Фалунь Дафа відзначили парадами та іншими мальовничими заходами65 років: еволюція Барбі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: