21.03.2024
Телеканал NTD

«Нас не попередили!»: китайці втрачають бізнес через повені

«Нас не попередили!»: китайці втрачають бізнес через повені

Власниця магазину в провінції Хунань, що на півдні Китаю, зайнята прибиранням. Зливи та повені зруйнували її..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

Власниця магазину в провінції Хунань, що на півдні Китаю, зайнята прибиранням. Зливи та повені зруйнували її бізнес.

Тан каже, що влада не попередила про лихо, і вона не встигла врятувати товар.

[Тан, власниця магазину]:

«Ми перенесли товар нагору, але хто знав, що до 10-ї ранку вода дійде до верху? До 17-ї години весь перший поверх затопило. Що з цим робити? Жодного повідомлення не було. Як сім’ї вижити в такій ситуації? Цей бізнес і так майже неприбутковий, а тепер ще й це».

На початку тижня рясні дощі накрили деякі райони провінції Хунань, унаслідок чого рівень води в річках став найвищим за останні 70 років.

Власниця місцевого ресторану каже, що ледве встигла врятуватися.

[Чжен, власниця ресторану]:

«Ми не думали, що вода так підійметься, тож перенесли речі на столи та холодильники. Але поки ми це робили, води стало до пояса. Я зрозуміла, що треба вибиратися самим, поки не стало запізно».

Чжен вела цей бізнес понад десять років. Каже, що тепер усе зруйновано.

[Чжен, власниця ресторану]:

«Ця ніч повернула нас у минуле, коли ми нічого не мали. Знаєте, як важко вести бізнес? Ми працюємо день і ніч, щоб підтримати сім’ю, а тепер цього немає. Уся наша сім’я жила з цього. Зараз мені вдалося заспокоїтись, але коли я вперше приїхала, я плакала, і в мене було розбите серце. Дітям треба йти до школи й щось їсти. Чи допомагає людям влада?»

Загалом два тижні злив спричинили повені та зсуви в кількох регіонах Китаю. З берегів вийшло майже сто річок. Кількість загиблих не уточнюють.

У повіті Пінцзян провінції Хунань евакуювали понад 340 тисяч осіб. Ще 190 тисяч жителів мусили виїхати в провінції Аньхой.
Коротке посилання на цю сторінку:

«Нас не попередили!»: китайці втрачають бізнес через повеніУ Великій Британії затримали підозрюваного в убивстві дружини та дочок коментатора BBCЗливи з градом затопили місто на заході ПольщіУ Сінгапурі усувають наслідки розливу нафтиЗамах на Дональда Трампа: що вже відомо ФБРЧи прийме Ізраїль і ХАМАС план Байдена?Ізраїль відправив танки на північ Сектора ГазиЯк на полі бою: у США в Нью-Мексико борються з лісовими пожежамиЧерез пожежі Північна Македонія оголосила режим надзвичайного стануРегата великих вітрильників прибула до Гельсінкі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: