21.03.2024
Телеканал NTD

Австралійців навчають готувати поживно та недорого, щоб зменшити витрати

Австралійців навчають готувати поживно та недорого, щоб зменшити витрати

На цих курсах навчають, як готувати поживну, а головне — недорогу їжу. В австралійському штаті Тасманія..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

На цих курсах навчають, як готувати поживну, а головне — недорогу їжу.

В австралійському штаті Тасманія підвищення вартості життя спонукає шукати рецепти страв, які б забезпечували нормальне харчування за прийнятну ціну.

[Наліні Бердж, учасниця курсів]:

«Ми готуємо тут, а потім, коли я йду до супермаркету, я завжди про це думаю. Я купую потрібні продукти й готую такі страви. Мені це дуже допомагає».

Курси називаються «Збирай, готуй, вирощуй». Тут вчать використовувати всі доступні інгредієнти, а ще готувати смачні страви.

[Дана Джардіна, дієтолог]:

«Їх, мабуть, ніколи не вчили, не показували цього. Але вони почуваються справді комфортно й безпечно, дотримуючись наших порад. Їжа може спричинити стрес, особливо якщо вона здається недоступною».

Заняття допомогли Флер краще планувати своє харчування та суворо дотримуватися списку покупок, а також замінити м’ясо дешевшою сочевицею або нутом.

[Флер Вільямс, учасниця курсів]:

«Можна використовувати різні варіанти, замінники. Я не знала про такі речі, поки сюди не прийшла».

Такі ініціативи, безперечно, допомагають австралійцям менше тратити на їжу.

Благодійна організація Food Bank повідомила, що у 2023 році більш як третина домогосподарств Австралії відчувала помірну або серйозну нестачу харчів. Наприклад, вони мусили пропускати приймання їжі, щоб сплатити за оренду чи опалення.
Коротке посилання на цю сторінку:

Австралійців навчають готувати поживно та недорого, щоб зменшити витратиНа польсько-білоруському кордоні загострюється ситуація через наплив мігрантівЯк реагують кіпріоти на погрози «Хезболли»Ексміністра Казахстану засудили до 24 років позбавлення волі за вбивство дружиниЗабути про війну завдяки шахам допомагають дітям у ДР КонгоПрем’єр Гаїті відвідав найбільшу лікарню Порт-о-Пренса, яку відбили в бандитівНа грецькому острові Лесбос створили кладовище для емігрантівЖивуть у страху: на курорті в Чилі може впасти елітний ЖККубинських майстрів навчають розводити тутових шовкопрядів4000 рідкісних видів: прогулянка унікальним ботанічним садом у Каїрі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: