21.03.2024
Телеканал NTD

Сильна спека вбиває кажанів на півночі Індії

Сильна спека вбиває кажанів на півночі Індії

Тіла кажанів всіяли парк у північноіндійському місті Канпур. Вони гинуть через теплові удари та зневоднення на..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

Тіла кажанів всіяли парк у північноіндійському місті Канпур. Вони гинуть через теплові удари та зневоднення на тлі хвилі тепла, що накрила весь регіон.

Ветеринар та головний лікар Канпурського зоологічного парку каже, що гіпоталамус, який у мозку кажанів, не здатний регулювати такі високі температури.

[Анураг Сінгх, ветеринар]:

«Температура в Канпурі дуже висока, 45-46 градусів Цельсія. Кажани зневоднюються, і це призводить до їх загибелі».

Місцеві жителі скаржаться на нестерпний сморід, що шириться в парку. До того ж загиблі кажани іноді падають на землю, а іноді так і залишаються висіти на деревах, що ускладнює процес очищення.

Зазначимо, що цього літа мільярди людей у всій Азії страждають від хвиль сильної спеки. Науковці кажуть, що існує тенденція до збільшення їх тривалості та інтенсивносі.

В один із найдовших таких періодів температура повітря на півночі Індії підвищилася майже до 50 градусів Цельсія.
Коротке посилання на цю сторінку:

Сильна спека вбиває кажанів на півночі ІндіїСтаріння населення Японії змінює ринок підгузківБританський король Чарльз III повертається до виконання громадських обов’язківУсередині Швейцарської гвардії, яка захищає Папу РимськогоНа грецькому острові Лесбос створили кладовище для емігрантівОдин пістолет — 34 смерті: чорний ринок зброї в Еквадорі процвітаєВиснажлива спека знову мучить мільйони людей у ​​ЄвропіВідкрита тюрма: як в’язнів Чехії повертають у суспільствоПожежа в торговому центрі в Китаї — 16 загиблихУ центрі столиці Ірландії демонтували 200 наметів нелегальних іммігрантів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: