21.04.2024
Телеканал NTD

Чи допоможуть комахи розв’язати проблему голоду в ДР Конго

Чи допоможуть комахи розв'язати проблему голоду в ДР Конго

Цибуля, перець, помідори… та личинки. У цьому притулку, що в столиці Демократичної Республіки Конго, дітей годують..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

Цибуля, перець, помідори… та личинки. У цьому притулку, що в столиці Демократичної Республіки Конго, дітей годують білими хробаками.

Їстівних комах, зокрема личинки, дедалі частіше розглядають як багату на білки альтернативу м’ясу.

Дехто вважає, що це могло б допомогти розв’язати проблему недоїдання в західноафриканській країні.

Близько чверті 99-мільйонного населення ДР Конго потерпає від нестачі продовольства, а половина всіх сиріт недостатньо їсть. Такі дані Всесвітньої продовольчої програми.

Некомерційна організація «Ферми для сиріт» постачає багаті на білок личинки дитячим будинкам Кіншаси. Організацією керує інженер-агроном Франсуаза Лукаді.

[Франсуаза Лукаді, інженер-агроном]:

«Ми зрозуміли, що існує серйозна проблема недоїдання та браку поживних речовин серед дітей, особливо дітей до 5 років. Ми подумали, що цим можемо розв’язати цю проблему раз і назавжди».

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН стверджує, що комахи можуть бути багатим джерелом жирів, білків, вітамінів, клітковини та мінералів. Деякі з них можна використовувати або як їжу для людей, як у ДР Конго, або як корм для тварин.

Організація «Ферми для сиріт» щомісяця вирощує майже 300 кілограмів пальмових личинок, забезпечуючи їжею сотні дітей.

Також личинок постачають у чотири ресторани, де вони стають дедалі популярнішим інгредієнтом.

Утім, деякі критики кажуть, що буде складно почати комерційне виробництво через відсутність достатніх ресурсів. Зокрема, тому, що комах доводиться годувати тими ж культурами, які їдять і люди.
Коротке посилання на цю сторінку:

Чи допоможуть комахи розв’язати проблему голоду в ДР КонгоДубайський стартап робить столове приладдя з пшеничної соломиООН: у світі стало 120 мільйонів біженців та переселенцівНа Канарських островах протестують проти масового туризмуЖиття на мосту: як бразильці рятуються від повенейУ Кенії зростає кількість жертв повенейБджоли жалять лісорубів, охороняючи мангрові ліси КеніїПрацівники Samsung у Південній Кореї оголосили триденний страйкПекін розкритикував західних дипломатів за вшанування пам’яті загиблих під час бійні на ТяньаньменьЯк угорці повертаються до сільського життя

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: