21.04.2024
Телеканал NTD

Екіпаж вітрильника «Амеріго Веспуччі» ознайомить американців з італійською культурою

Екіпаж вітрильника «Амеріго Веспуччі» ознайомить американців з італійською культурою

Найкрасивішим кораблем у світі називають італійці цей трипалубний вітрильник. Навколосвітнє плавання «Амеріго Веспуччі», яке почалося майже..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

Найкрасивішим кораблем у світі називають італійці цей трипалубний вітрильник. Навколосвітнє плавання «Амеріго Веспуччі», яке почалося майже рік тому, триває. З осені корабель, який назвали на честь знаменитого італійського мореплавця Амеріго Веспуччі, подорожує містами Америки.

Нині трипалубний вітрильник залишає Південну Америку й прямує до Північної. Міністр оборони Італії повідомив, що найближчою зупинкою стане Лос-Анджелес.

Там відбудеться культурний захід під назвою «Італійські села». Організатори проведуть виставки, кулінарні шоу та конференції. Також гості зможуть піднятися на борт вітрильника. До того ж у Лос-Анджелесі побачать повітряне шоу пілотажної групи ВПС Італії.

[Гвідо Крозетто, міністр оборони Італії]:

«У той час, коли я змушений щодня говорити тільки про погані події — про війни чи зброю, можливість сказати про щось таке прекрасне, як сьогодні, для мене, міністра оборони, честь і втіха».

Такий самий захід відбудеться ще в сімох містах різних країн.

Вітрильник «Амеріго Веспуччі» — навчальне судно. На нього надихнули великі гарматні лінійні кораблі кінця XVIII століття. Судно спустили на воду 1931 року. Воно має традиційне вітрильне оснащення, на якому можна показати всі можливі способи керування вітрильником.

Навколосвітня подорож триватиме до лютого наступного року. Загалом вітрильник побуває в 31 порту у 28 країнах на п’ятьох континентах. Останньою зупинкою стане порт приписки в Спеції.
Коротке посилання на цю сторінку:

Екіпаж вітрильника «Амеріго Веспуччі» ознайомить американців з італійською культуроюЖінка без ніг та пальців на руках учиться водити машинуУ Празькому зоопарку народився рідкісний китайський панголінУ Лос-Анджелесі відкрили елітний клуб для собакФранцузькі пекарі побили рекорд Гіннеса з найдовшого у світі багетаСобача терапія допомагає пацієнтам знайти сили в лікарні БарселониЗнайомтесь із найщасливішим водієм автобуса в АргентиніПустеля Атакама в Чилі дивує рідкісним зимовим цвітіннямУ Бухаресті авіапасажирів здивували цирковою виставоюУ Новому Південному Уельсі відкриється ветклініка для коал

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: