21.04.2024
Телеканал NTD

У Лос-Анджелесі відкрили елітний клуб для собак

У Лос-Анджелесі відкрили елітний клуб для собак

Доглянута галявина, багато простору та високий паркан. Такий вигляд має клуб для собак в окрузі Лос-Анджелес..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

Доглянута галявина, багато простору та високий паркан. Такий вигляд має клуб для собак в окрузі Лос-Анджелес у США. Люди тут — гості своїх вихованців.

Клуб з’явився два роки тому. Його заснували Ліам та Алекс, помітивши, що в Лос-Анджелесі бракує чистих та безпечних парків для вигулу.

Членство в клубі коштує 120 доларів на місяць. Вступити може тільки той, у кого спокійний і не задирливий собака. Тест проводить окремий працівник, який відповідає за безпеку.

[Кейтель Франкл, працівник клубу для собак]:

«Маємо великий досвід. Ми бачимо небезпечні нахили в поведінці собаки».

Утім, за собаками в клубі однаково спостерігають наглядачі. Неприємних ситуацій не має бути. Ну а власники вихованців тим часом можуть тут відпочити чи попрацювати в спеціальному місці.

[Ліам Андервуд, співзасновник клубу для собак]:

«У нас тут відбуваються розважальні заходи, є всілякі програми, зокрема заняття йогою. Якось ми привезли сюди сто тонн снігу, бо більшість наших собаківників ніколи раніше його не бачили. Ми дізналися про це й подумали: чому б нам не привезти для них снігу»

Господарі собак залюбки приходять до клубу.

[Олівер Дамаванді, власник собаки]:

«Це дало мені велику користь, що позначилося і на бізнесі, і на приватному житті».

[Кейлін Номад, власниця собаки]:

«Маю дуже багато друзів, які є членами подібних клубів. <…> Цей клуб для собак, але підходить і для людей».

Засновники клубу кажуть, що хочуть створити особливий спосіб життя для своїх клієнтів.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Лос-Анджелесі відкрили елітний клуб для собакЗаплив на гумових камерах для тракторних коліс влаштували в КосовіЖінка без ніг та пальців на руках учиться водити машинуКонкурс двійників Гарфілда влаштували в МалайзіїУсе рожеве: у Литві влаштували фестиваль холодного борщуАвстралійські діти діляться досвідом, як відкрити свій бізнесУ Празькому зоопарку народився рідкісний китайський панголінВсесвітній День Фалунь Дафа відзначили парадами та іншими мальовничими заходамиУ Новому Південному Уельсі відкриється ветклініка для коалСобача терапія допомагає пацієнтам знайти сили в лікарні Барселони

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: