21.03.2024
Телеканал NTD

Які подарунки підготували для учасників G7 в Італії

Які подарунки підготували для учасників G7 в Італії

На цій історичній вулиці в центрі Рима розташована майстерня Мауріціо Таларіко — висококласного майстра з виробництва..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

На цій історичній вулиці в центрі Рима розташована майстерня Мауріціо Таларіко — висококласного майстра з виробництва краваток. Саме його прем’єр-міністр Італії Джорджа Мелоні обрала як постачальника подарунків для лідерів «Великої сімки», які мають відвідати саміт в Апулії.

[Мауріціо Таларіко, власник магазину]:

«Прем’єр-міністрам-чоловікам подаруємо срібні запонки, виготовлені за моїм дизайном. На опакованні буде написано “Таларіко для ‘Великої сімки'”. Для жінок-прем’єрів та дружин прем’єрів-чоловіків підготували сумки-шопери. Цю сумку я створив приблизно півтора року тому. Вона має успіх».

А членам делегацій подарують відомі краватки Talarico.

[Мауріціо Таларіко, власник магазину]:

«Усі наші краватки випускаємо обмеженим тиражем: максимум три–чотири екземпляри одного дизайну, тож це величезний обсяг виробництва. Аби ще більше відчути, що цей виріб ручної роботи, я винайшов і запатентував стрічку у вигляді літери Х на звороті краватки, яку можна робити виключно вручну».

Компанія раніше співпрацювала з італійським урядом. Її часто обирали постачальником подарунків під час спеціальних заходів.

У 2017 році колишній прем’єр-міністр Паоло Джентілоні обрав краватки та шарфи Talarico як подарунки до саміту G7 у Таорміні.

[Мауріціо Таларіко, власник магазину]:

«Зараз ми представляємо один із небагатьох італійських брендів, які досі виробляють на рукодільному рівні. Невелика кількість — висока якість».

Компанію засновано в 1999 році. Її вважають еталоном моди не тільки в Італії, а й за кордоном. Краватки цієї фірми носили відомі діячі світової політики, як-от: Джордж Буш, Барак Обама, Дональд Трамп, Педро Санчес та Сіндзо Абе.
Коротке посилання на цю сторінку:

Які подарунки підготували для учасників G7 в ІталіїНезвичайна інсталяція: відеопортал зв’язав Нью-Йорк із ДубліномАлжир відновлює визначні пам’ятки, щоб привабити ще більше туристівВ Іспанії відроджують дзвонарствоКолекцію особистих речей Вів’єн Вествуд продадуть на аукціоніДизайнер переробляє політичні банери на сумки-шопериКартину Тіціана, яку викрадали двічі, виставляють на торги в ЛондоніЗахопливі перегони на човнах-драконах влаштували в ГонконгуКоролівський замок Балморал, що в Шотландії, уперше відкрили для всіх охочихПрогулянки Сеною на невеликому човні дедалі частіше обирають туристи в Парижі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: