16.07.2024
Телеканал NTD

У столиці Ємену мінікурорти створюють просто на території приватних осель

У столиці Ємену мінікурорти створюють просто на території приватних осель

Жителі столиці Ємену шукають доступний відпочинок. Дедалі більший попит мають невеликі курорти, які створюють у приватних..

Дата завантаження: 2024-07-16

video

Жителі столиці Ємену шукають доступний відпочинок. Дедалі більший попит мають невеликі курорти, які створюють у приватних оселях. Це дає змогу одним заробити, а іншим відчути себе на справжньому курорті, не виїжджаючи з країни.

[Мохаммед Бабурайк, інвестор]:

«Тепер люди починають звертати увагу на це питання, бо це дає громадянам та власникам нерухомості хорошу фінансову віддачу».

[Абдул-Маджид Хуайл, архітектор]:

«Найприємніше в басейнах, шале чи клубах Сани те, що вони дають змогу вивозити наших дітей та сім’ї на відпочинок. Вони створюють альтернативну атмосферу відпочинку для тих, хто не може виїхати із Сани».

Нині багато місцевих жителів не можуть поїхати у відпустку.

[Мохаммед Бабурайк, інвестор]:

«Люди більше не можуть подорожувати, наприклад, до прибережних районів Адена. Тепер проблема поїхати до Ходейди та подібних місць. А на такі курорти приїжджають у святкові та несвяткові дні, а також під час відпустки».

Курорти є приватними оазисами з високими мурами та огорожами, що створюють відчуття усамітнення.

[Мохаммед Абдул-Кадер, власник курорту]:

«Ми сподіваємося побачити такі проєкти в багатьох районах Сани, бо такі місця потрібні місту. Особливо останнім часом і після всіх подій такі проєкти потрібні громаді».

Власники таких курортів, а також відпочивальники мають надію, що подібних місць стане більше.
Коротке посилання на цю сторінку:

У столиці Ємену мінікурорти створюють просто на території приватних осельПрем’єр Італії відвідала будівництво центрів для іммігрантів в АлбаніїВ’язні грецької тюрми знаходять розраду в театріБезхатьки самовільно заселяються в покинуті будівлі на околиці ЛондонаЖивуть у страху: на курорті в Чилі може впасти елітний ЖКПісля повені на півдні Бразилії поширюються небезпечні хворобиЧи допоможуть комахи розв’язати проблему голоду в ДР КонгоПарк з’явиться на естакаді в центрі ТокіоБайден розкритикував рішення Верховного суду про імунітет Дональда ТрампаНародні цілителі допомагають розв’язувати проблему ВІЛ у Південній Африці

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: