21.04.2024
Телеканал NTD

4000 людей утекли від насильства банд на півдні Мексики

4000 людей утекли від насильства банд на півдні Мексики

Понад 4000 осіб на півдні Мексики мусило втекти до сусіднього міста після того, як банди зчинили..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

Понад 4000 осіб на півдні Мексики мусило втекти до сусіднього міста після того, як банди зчинили стрілянину й спалили будинки та авто жителів.

[потерпілий]:

«Вони почали стріляти близько восьмої вечора. Опівночі почали палити будинки. Ми сховалися. Наступного дня вони спалили решту жител. Повернулися серед білого дня у військовій формі та зі зброєю великого калібру».

Коли злочинні угруповання атакували місто Тіла штату Чіапас, місцеві жителі спочатку ховалися в будинках, а потім утекли до сусіднього міста Яхалон.

[Еріка Утрілья, голова Системи інтегрального розвитку в Яхалоні]:

«У нас приблизно 4000 переселенців, але дехто приходить у різний час, тому іноді тут спить коло 350 осіб».

Це наслідки нападу: обпалені авто, згорілі будинки та порожні вулиці. Люди повертатися поки що бояться.

[потерпілий]:

«Вони спалили два мої будинки та квартиру, бо я з цього живу. Вони також спалили дві мої машини. Тож тепер я залишився на вулиці».

Президент Мексики заявив, що для захисту населення відправив армійців. Водночас він зазначив, що насильство спалахнуло внаслідок конфліктів між місцевими жителями.

Прокуратура штату Чіапас повідомила, що затримали принаймні шістьох підозрюваних.
Коротке посилання на цю сторінку:

4000 людей утекли від насильства банд на півдні МексикиВсесвітній День Фалунь Дафа відзначили парадами та іншими мальовничими заходамиКитайський винищувач мало не збив австралійський військовий гелікоптерТисячі протестувальників вийшли на вулиці ТайванюІзраїль заявив, що не закінчив із «Хезболлою» і що «літо буде спекотним»Кенія відправила до Гаїті 400 поліціянтів на боротьбу з бандитамиПрем’єр Іспанії тимчасово припинив виконувати обов’язки, щоб подумати про відставку«Нас не попередили!»: китайці втрачають бізнес через повеніНапади на німецьких політиків напередодні виборів почастішалиЩе одного імовірного китайського шпигуна заарештували в Німеччині

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: