22.07.2024
Телеканал NTD

У Мексиці застрелили жінку-мера невдовзі після обрання першої в країні жінки-президента

У Мексиці застрелили жінку-мера невдовзі після обрання першої в країні жінки-президента

Дев'ятнадцять куль випустив стрілець у жінку-мера мексиканського міста Котиха. Під обстріл також потрапив охоронець. Від поранень..

Дата завантаження: 2024-06-22

video

Дев’ятнадцять куль випустив стрілець у жінку-мера мексиканського міста Котиха. Під обстріл також потрапив охоронець. Від поранень обоє померли в лікарні. Убивство сталося невдовзі після того, як Клаудія Шейнбаум стала першою жінкою-президентом Мексики.

За даними прокуратури штату Мічоакан, у Йоланду Санчес і її охоронця стріляли з автомобіля, що рухався повз. Після нападу зловмисники одразу втекли. Більше жодних подробиць не повідомляють. Відомо, що стрільців розшукують.

Санчес стала мером у 2021 році. З перших днів роботи вона отримувала погрози від бандитів.

[Адріан Лопес Соліс, генпрокурор штату Мічоакан]:

«На адресу працівників адміністрації надійшли погрози. Злочинці вимагали від мера, щоб армія та Національна гвардія не виконували завдання щодо гарантування безпеки й щоб мер завадила федеральним силам вжити цих дій».

Санчес не підкорилася цим вимогам.

[Адріан Лопес Соліс, генпрокурор штату Мічоакан]:

«Усі сили безпеки та юстиції зобов’язані бути присутніми за необхідності. Проблеми в Котисі та прилеглих містах пов’язані з тим, що злочинні угруповання борються за ці території».

Санчес уже стикалася віч-на-віч з бандитами. Торік її викрали під час візиту до сусіднього штату Халіско. Мера знайшли за три дні. Припускають, що викрадення організувала банда «Картель нового покоління Халіско».

Убивства політиків у Мексиці стаються постійно. Так, загальні вибори 2024 року стали найкривавішими в історії країни. За час виборчої кампанії було вбито 39 кандидатів на різні посади.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Мексиці застрелили жінку-мера невдовзі після обрання першої в країні жінки-президентаІзраїль обіцяє радитися зі США перед наступом на Рафах, що в Секторі ГазиГрад з куряче яйце, снігопади й торнадо: провінції Китаю потерпають від негодиТисячі протестувальників вийшли на вулиці ТайванюСкандал із зараженою кров’ю: Ріші Сунак назвав це «ганьбою для країни»Рада Безпеки ООН вимагає зняти облогу із суданського міста, де живе 1,5 млн осібБолгарія та Румунія частково приєдналися до Шенгенської зониІзраїль оголосив про визволення чотирьох заручників у Секторі ГазиСильний шторм налетів на Техас: четверо загиблихУ центрі столиці Ірландії демонтували 200 наметів нелегальних іммігрантів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: