22.07.2024
Телеканал NTD

Як харчові відходи допомагають фермерам у Дубаї

Як харчові відходи допомагають фермерам у Дубаї

Ці харчові відходи, безумовно, потраплять у контейнер для сміття, але не опиняться на звалищі. Їх доставлять..

Дата завантаження: 2024-06-22

video

Ці харчові відходи, безумовно, потраплять у контейнер для сміття, але не опиняться на звалищі. Їх доставлять на переробне підприємство в Дубаї. Уже кілька років місцевий стартап збирає харчові відходи в ресторанах міста. Із залишків їжі роблять добрива.

[Юсеф Чехад, співзасновник переробної компанії]:

«Ми живемо серед пісків, але можемо перетворити їх на родючий ґрунт. Так ми допоможемо сільськогосподарському сектору, а також захистимо та зміцнимо продовольчу безпеку країни».

Зібравши харчові відходи, їх сортують. Потім компостують. Процес триває від 8 до 12 тижнів.

[Юсеф Чехад, співзасновник переробної компанії]:

«Під час компостування відходи треба постійно перевертати. Також потрібне природне сонячне світло й тепло. Це гарантує, що процес пройде як слід».

До компостування також залучають бактерії, гриби та дощових черв’яків. Готове добриво пакують у мішки. Потім воно надходить на ферми в усіх Арабських Еміратах.

[Хамад Халфан аль-Мутава, фермер]:

«У вирощуванні сільськогосподарських культур дуже важливі натуральні органічні добрива. Я помітив, що ці добрива не пахнуть. І це додатковий плюс сучасної продукції».

У переробній компанії називають добриво «коричневим золотом». Але їхня діяльність корисна не тільки фермерам.

[Юсеф Чехад, співзасновник переробної компанії]:

«Ми позбавили звалища тисячі тонн харчових відходів. Так вдалося запобігти попаданню в атмосферу 1,2 тонни вуглекислого газу».

Стартап робить добрива з 2021 року. Харчові відходи йому постачає понад сто ресторанів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Як харчові відходи допомагають фермерам у ДубаїУ Гаїті біженці змушені жити в поганих умовах у тимчасових притулкахЯк музика допомагає молоді не померти з нудьги в австралійській глушиніНа грецькому острові Лесбос створили кладовище для емігрантівУ Кенії зростає кількість жертв повенейДедалі частіші повені в Бразилії можуть створити хвилю кліматичної міграціїАргентинські активісти влаштували протест біля державного складу з гумдопомогоюШтат США Нью-Джерсі сподівається вийти на ринок кленового сиропуВеличезне джерело природного водню знайшли в албанській шахтіЯк дим і вогонь допомагають виправляти американських в’язнів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: