22.06.2024
Телеканал NTD

Балет із США привіз до лондонського Королівського оперного театру спадщину Фредеріка Аштона

Балет із США привіз до лондонського Королівського оперного театру спадщину Фредеріка Аштона

У лондонському Королівському оперному театрі відбулася прем'єра міжнародного фестивалю Ashton Worldwide, присвяченого творчості балетмейстера Фредеріка Аштона...

Дата завантаження: 2024-06-22

video

У лондонському Королівському оперному театрі відбулася прем’єра міжнародного фестивалю Ashton Worldwide, присвяченого творчості балетмейстера Фредеріка Аштона. Його вважають творцем англійського балетного репертуару.

Аштон був хореографом Королівського балету та відомий своїм унікальним «англійським стилем». Він автор таких творів, як «Маргарита та Арман» та «Симфонічні варіації».

На відкритті виступила балетна трупа із Сарасоти, що в США. Вона відома тим, що відроджує творчість Аштона.

Режисер Ієн Вебб не раз виступав у Королівському оперному театрі під керівництвом Фредеріка Аштона.

[Ієн Вебб, директор балету Сарасоти]:

«Сарасота — чудове місце. Я завжди думаю, що це перлина у світі мистецтв Флориди. Ми там маємо чудову оперну трупу, чудовий оркестр, балет — усе, що пов’язане з культурою. Слід визнати, що привезти сюди цю невелику компанію з Америки це велика честь».

Прима-балерина трупи Дженніфер Гекбарт каже, що для неї честь виступати в Королівському оперному театрі.

[Дженніфер Гекбарт, прима-балерина]:

«Я нетерпляче чекаю нашого виступу. Репертуар дуже різноманітний. Ми покажемо різні балетні вистави з елементами хореографії Аштона».

Репертуар трупи Сарасоти включає такі твори, як «Благородні та сентиментальні вальси» та фантазія-соната «Прочитання Данте».

[Емма Саутворт, креативний продюсер трупи]:

«Чудово, що балет Сарасоти приїхав у той час, коли Королівський балет прославляє спадщину сера Фредеріка Аштона. Ми запросили міжнародну компанію із Сарасоти, яка сама має досвід виконання робіт Аштона».

Фестиваль Ashton Worldwide проходитиме в усьому світі до 2028 року.
Коротке посилання на цю сторінку:

Балет із США привіз до лондонського Королівського оперного театру спадщину Фредеріка АштонаВиставка забутих жінок-художниць проходить у ЛондоніАнглія повернула Австралії списи аборигенів, які вивіз Джеймс КукБоснійські майстри прикрашають великодні яйця розписом та навіть підковамиУперше за 450 років вісім частин вівтаря епохи Відродження зібрали докупиМісто з казки «Тисяча й одна ніч» запрошує на фестиваль у СШААлжир відновлює визначні пам’ятки, щоб привабити ще більше туристівФранцуженка на Ейфелевій вежі побила світовий рекорд із висоти лазіння по канатуГодинник, який може точно йти 45 млн років, показали на виставці в ЖеневіЯкі подарунки підготували для учасників G7 в Італії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: