03.10.2021
Телеканал NTD

Найбільший у світі електролітак пройшов перше випробування

Найбільший у світі електролітак пройшов перше випробування

У штаті Вашингтон відбулося перше випробування найбільшого електричного літака світу. Його провела компанія MagniX спільно з..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

У штаті Вашингтон відбулося перше випробування найбільшого електричного літака світу. Його провела компанія MagniX спільно з аерокосмічною фірмою AeroTEC.

Цей літальний апарат — модернізований літак Cessna («Сессна») Caravan. Його обладнано електричним двигуном Magni500 потужністю 750 кінських сил. Довжина літака — одинадцять метрів. Він вміщує дев’ять пасажирів і пілота.

Під час тестового польоту на борту перебував лише пілот. Випробування проходять біля міжнародного аеропорту «Мозес-Лейк». Літак провів у повітрі пів години, після чого успішно приземлився.

Виробник сподівається, що електричний Cessna Caravan почне здійснювати комерційні рейси вже у 2021 році. Він уважає, що польоти на електричних літаках будуть дешевшими, ніж на звичайних. До того ж такі повітряні судна не викидають до атмосфери вуглекислий газ.
Коротке посилання на цю сторінку:

Найбільший у світі електролітак пройшов перше випробуванняМанікюр за 10 хвилин: як робот фарбує нігтіРоботи-помічники й станції медогляду: у Парижі пройшла виставка технологійРідкісний рукопис Ньютона розраховують продати на аукціоні за 1 млн євроПлавучі зелені острови допоможуть очистити озеро від синьо-зелених водоростейУнікальні кольори, створені природою, показали на виставці в ЛондоніБатько створив для сина екзоскелет, щоб він зміг ходити19-річна бельгійка хоче побити рекорд, самотужки облетівши світ на монопланіАеротаксі «Archer» планують вивести на ринок США у 2024 роціАмериканські науковці навчилися озвучувати думки тих, хто втратив можливість говорити