03.12.2021
Телеканал NTD

Карантин у Європі: люди на пляжах і відкриття парків розваг

Карантин у Європі: люди на пляжах і відкриття парків розваг

Уряд Великої Британії ухвалив рішення послабити карантинні заходи. Міністр у справах громад Роберт Дженрік під час..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Уряд Великої Британії ухвалив рішення послабити карантинні заходи. Міністр у справах громад Роберт Дженрік під час щоденного брифінгу зазначив, що через це хворих на COVID-19 більше не стане.

[Роберт Дженрік, міністр у справах громад Великої Британії]:
«Відкриються автосалони, ринки з товарами першої потреби. Також люди зможуть бачитися поза своєю домівкою».

З 1 червня в громадських місцях можна збиратися в групи до шести осіб. Також відновить роботу низка шкіл, а змагання в деяких елітних видах спорту дозволять проводити тільки без глядачів.

Велика Британія на п’ятому місці у світі за кількістю хворих на COVID-19.

Влада Іспанії оголосила, що країні потрібно ще 15 днів строгого карантину. Він триватиме до 21 червня. А з 1 липня повністю скасують обмеження на пересування всередині країни. Випадків зараження коронавірусом останніми тижнями в Іспанії стало набагато менше. Нині країна посідає четверте місце у світі за кількістю заражених.

Варто зазначити, що карантин в Іспанії послаблюють. Однак це стосується лише найменш постраждалих регіонів. Наприклад, на Канарських островах пляжі вже заполонили відпочивальники.

А в Австрії вже відкрився знаменитий віденський парк розваг «Пратер». Країна почала послаблювати карантин набагато раніше, ніж сусіди — ще 14 квітня. Уже працюють ресторани, магазини, бари, школи та готелі. Незабаром скасують правило надягати маски в магазинах. Також знімуть обмеження на кількість людей за столиками в барах і ресторанах.

У Франції за парти повернулася вже п’ята частина учнів початкової школи. Водночас країна поки не планує відкривати кордони із сусідами, щонайменше до 15 червня.

Влади Норвегії та Данії оголосили, що дозволять туристам подорожувати між двома країнами. Більшу частину обмежень сусіди обіцяють скасувати 15 червня.

Данія теж чекає гостей із Німеччини та Ісландії. Водночас усі мандрівники муситимуть забронювати місце проживання заздалегідь. Також не можна буде зупинятися в Копенгагені, де фіксують найбільше заражених.

А ось на прикордонних переходах зі Швецією, де виявляють найбільше хворих, і далі всіх пильно перевірятимуть. Також шведські туристи поки не зможуть відвідувати інші скандинавські країни.

У Швеції від COVID-19 померло приблизно вчетверо більше людей, ніж у всіх інших країнах Скандинавії загалом.
Коротке посилання на цю сторінку:

Карантин у Європі: люди на пляжах і відкриття парків розвагДантист за пів ціни вставляє зуби сирійцям, які живуть у тимчасових таборахУ Кенії евакуювали жирафів з острова, що повільно йде під водуКитай може втратити статус найбільш населеної країни світуКриза не перешкода: ліванське місто Батрун процвітає завдяки туризму75-річна жінка-рибалка розмовляє з морем про свої проблемиАрттерапія допомагає колишнім військовикам забути про стресВугри в Хорватії вимирають через атлантичних блакитних крабівДвоє рекордсменів, які підкорили Еверест, поділилися враженнямиВ Австралії людям з інвалідністю допомагають стати бізнесменами