13.10.2024
Телеканал NTD

КНР проводить військові навчання навколо Тайваню

КНР проводить військові навчання навколо Тайваню

Військовики Китайської Народної Республіки проводять навчання коло Тайваню. Зі слів їхнього керівництва, метою є перевірити здатність..

Дата завантаження: 2024-06-13

video

Військовики Китайської Народної Республіки проводять навчання коло Тайваню. Зі слів їхнього керівництва, метою є перевірити здатність війська «захопити владу» та контролювати ключові райони острова.

Навчання почали лише через кілька днів після інавгурації новообраного президента Тайваню Вільяма Лая. Вони проходять у Тайванській протоці та навколо груп островів поблизу материка, які контролює Тайвань.

Міноборони Тайваню в п’ятницю опублікувало фотографії своїх оснащених бойовими ракетами F-16, які патрулюють небо. Воно заявило, що навчання Пекіна проходять за межами територіальних вод Тайваню, які простягаються на 45 кілометрів від берега.

Відомство повідомило, що в навчаннях у четвер брали участь 15 кораблів ВМС КНР, 16 кораблів берегової охорони та 33 літаки. Водночас у районі поблизу Тайваню жодних навчань із бойовою стрільбою не проводили.

КНР називає Тайвань своєю територію і не відкидає можливості захопити його силою. Він також називає новообраного президента Вільяма Лая «сепаратистом». Пекін осудив його інавгураційну промову, у якій той закликав владу КНР припинити свої погрози й заявив, що сторони протоки «не підкоряються одна одній».

КНР назвала своє навчання «Об’єднаний меч — 2024 А». На відміну від подібних навчань «Спільний меч», які проводили торік у квітні, вони мають позначку «А», що відчиняє двері для потенційних подальших дій.
Коротке посилання на цю сторінку:

КНР проводить військові навчання навколо ТайванюПрем’єр Італії відвідала будівництво центрів для іммігрантів в АлбаніїВсесвітній День Фалунь Дафа відзначили парадами та іншими мальовничими заходамиБолгарія та Румунія частково приєдналися до Шенгенської зониТайванські рятувальники шукають 18 зниклих безвісти після землетрусуЄвропарламент затвердив нові імміграційні правила ЄвросоюзуІзраїль убив трьох синів лідера ХАМАСуУ Гонконзі арештували активістів, керуючись оновленим законом про нацбезпекуВсесвітня продовольча програма ООН закликає рішуче відреагувати на гуманітарну кризу в ГаїтіСильний шторм налетів на Техас: четверо загиблих

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: