22.06.2024
Телеканал NTD

Павич, коала та дракон: виставку квітів в індійському штаті Тамілнад присвятили дикій природі

Павич, коала та дракон: виставку квітів в індійському штаті Тамілнад присвятили дикій природі

Гігантський павич із розкішним хвостом зустрічає гостей виставки квітів у Браянт-парку, що в індійському місті Кодайканал...

Дата завантаження: 2024-06-22

video

Гігантський павич із розкішним хвостом зустрічає гостей виставки квітів у Браянт-парку, що в індійському місті Кодайканал. Захід проводять уже в 61-ше. Цьогоріч його присвятили дикій природі.

Для створення експозиції використали майже пів мільйона квітів 42 сортів. Крім рослин, на виставці можна побачити фігури птахів і тварин, зокрема й міфічних, таких як цей дракон.

[гостя виставки]:

«Цього року тут багато квітів, особливо тюльпанів та гвоздик. З рослин зроблено фігури павича та коали, а також спеціальне тло для фотографування».

Виставка квітів триватиме півтора тижня. Цими днями тут відбудуться перегони на човнах, змагання з ловлення риби, конкурси собак та інші розважальні заходи.

Кодайканал називають «Принцесою пагорбів». Це один із найпопулярніших туристичних напрямків у штаті Тамілнад. Місто розташоване на висоті 2000 метрів над рівнем моря. Воно приваблює гарними пагорбами, долинами та гірськими хребтами.

Щороку в Кодайканалі проводять літній фестиваль, і тоді ж проходить виставка квітів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Павич, коала та дракон: виставку квітів в індійському штаті Тамілнад присвятили дикій природіЕксклюзивні й дорогі: глобуси, як і раніше, потрібні покупцямКолекцію особистих речей Вів’єн Вествуд продадуть на аукціоні«Вірі та забобонам» присвятили 13-й Фестиваль піщаних скульптур у ДаніїПрогулянка найромантичнішим садом світуІракський перукар створює картини з волосся клієнтівТвори мистецтва з обрізків робить єгипетський теслярСорочка гуаябера — кубинська класикаВ Італії відкрився новий підвісний міст на висоті 175 метрівВигадливе та дивовижне керамічне мистецтво показали в Лондоні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: