28.10.2024
Телеканал NTD

У Болівії ламам, альпакам та вікуньям присвятили фестиваль

У Болівії ламам, альпакам та вікуньям присвятили фестиваль

Лами, альпаки та вікуньї — головні на цьому фестивалі в Ла-Пасі. Його проводять на честь тварин..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Лами, альпаки та вікуньї — головні на цьому фестивалі в Ла-Пасі. Його проводять на честь тварин із родини верблюдових, які досі відіграють важливу роль у житті людей. Свято влаштували, бо цей рік ООН проголосила Міжнародним роком верблюдових.

У Болівії живе два мільйони лам та понад мільйон альпак, вікуній та гуанако.

[Сільвія Мамані, глава Федерації підприємниць]:

«Пряжа з вовни вікуньї настільки тонка, що має попит у всьому світі. Її дуже цінують. Таку пряжу роблять у Чилі, Болівії, Аргентині, Перу та Еквадорі».

Понад 80 000 сімей у Болівії живуть коштом розведення верблюдових.

[учасник фестивалю]:

«Ми тримаємо верблюдових для виробництва харчів та пряжі. М’ясо їмо, а з пряжі робимо одяг».

За даними ООН, верблюдові — основне джерело доходу для мільйонів сімей, які живуть у 90 країнах. Ці тварини дають людям молоко, м’ясо та вовну. До того ж вони важлива частина культури та соціального устрою багатьох громад у різних куточках світу.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Болівії ламам, альпакам та вікуньям присвятили фестивальУнікальну колекцію монет данського магната, нарешті, можуть продатиФранцузький острів Мон-Сен-Мішель знову став недоступнимГодинник, який може точно йти 45 млн років, показали на виставці в Женеві15 000 шоколадок із талісманом Олімпіади-2024 зроблять у Парижі10 років у Louis Vuitton: дизайнер Ніколя Геск’єр відсвяткував ювілей у ЛувріФестиваль «Звуки цвітіння» починається в Ботанічних садах К’ю в ЛондоніПаризький кондитер створив незвичайне тістечко з нагоди Олімпійських ігор«Вірі та забобонам» присвятили 13-й Фестиваль піщаних скульптур у ДаніїВиставки, присвячені кактусам та квітковому дизайну, відкрилися в музеї Іва Сен-Лорана в Марракеші

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: