25.12.2024
Телеканал NTD

Хаос в аеропортах: у Великій Британії стався масовий збій у системі реєстрації пасажирів

Хаос в аеропортах: у Великій Британії стався масовий збій у системі реєстрації пасажирів

Довгі черги утворились у британських аеропортах після того, як в електронній системі прикордонної служби країни виникла..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Довгі черги утворились у британських аеропортах після того, як в електронній системі прикордонної служби країни виникла загальнонаціональна технічна проблема, яка вплинула на паспортний контроль.

Головні аеропорти Великої Британії, зокрема «Гітроу», «Гатвік» і «Станстед», що на півдні, «Манчестер», який на півночі Англії та «Единбург», що в Шотландії, повідомили, що їм відомо про проблему, і їхні співробітники працюють із прикордонними службами, щоб її розв’язати.

Один мандрівник, який розмістив у соціальній мережі відео про довгі черги в лондонському аеропорту «Гітроу», описав, що відбувалося під час збою.

[Сем Мортер, пасажир в аеропорту «Гітроу»]:

«Ми підійшли до паспортного контролю, а потім раптом черга просто перестала рухатися. Я глянув на електронні табло: усі екрани були чорними. Вони всі погасли. Багато людей розгубилося. Навколо метушилося безліч працівників прикордонної служби, які намагалися зрозуміти в чому річ».

Як сказав цей пасажир, працівники аеропорту почали обробляти паспорти мандрівників уручну. Це забрало набагато більше часу. Попри те, що він був одним із перших у черзі, на посадку зміг пройти лише через 90 хвилин.

Міністерство внутрішніх справ Великої Британії заявило, що йому відомо про технічну проблему з електронною системою реєстрації. Воно додало, що тісно співпрацює з прикордонними службами та постраждалими аеропортами, щоб усунути її якнайшвидше.

Минулого разу масовий збій в автоматизованій системі прикордонної реєстрації був рік тому. Це також призвело до довгих черг і кількагодинних затримок пасажирів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Хаос в аеропортах: у Великій Британії стався масовий збій у системі реєстрації пасажирівУ Німеччині перекинувся міжнародний пасажирський автобус — є загибліІзраїль і далі перебуває в стані підвищеної готовності після масованої атаки ІрануЗбиті в Ізраїлі іранські дрони, дуже ймовірно, мають китайські компонентиШлях до НАТО відкрився: Угорщина схвалила членство ШвеціїРіші Сунак призначив дату дострокових загальнонаціональних виборівВерховний суд залишив ім’я Дональда Трампа в бюлетенях штату КолорадоКитайський винищувач мало не збив австралійський військовий гелікоптерІзраїль відправив танки на північ Сектора ГазиУ Тбілісі посилюються протести проти закону про іноагентів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: